very slow computer!!!

very slow computer!!!

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Zajecar

Imam jedan problem i ne znam kako da ga resim...
naime, kada ukljucim comp i kada se pojavi na ekranu "Windows XP Professional" treba da 53 puta prodju one tri crtice kako bi pres'o na Starting Windows prozor...ali se tada komp restartuje automatski i onda opet prolaze one crtice ali ovaj put 13 puta...zatim se pojavi Cheking fyle system, ali ne nadje ni jednu gresku....onda se konacno comp upali i pojavi se prozorce "the system has recovered from a serious error"...i tako uvek kada ga upalim!!!......a da, primetio sam i da mi comp, u poslednje vreme, preterano sporo radi!!!
KOJI JE PROBLEM???
(ne znam da li ce pomoci ako vam kazem da sam instalirao Norton Ghost, i da je moguce da od tada comp ne radi bas najbolje....a skenirao sam i comp da proverim da nije mozda neki virus zalutao i Kaspersky nije nista pronasao)........
...inace, ako vam je od pomoci, moja konfiguracija je sledeca: 1.2GHz, 40GB HDD, 256 RAM...ako vam treba jos nesto....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 76
  • Gde živiš: pancevo

format c moze biti svasta,najbolje da formatiras da se ne maltretiras da trazis greske koje se kod navedih simptoma retko nadju i retko otklone!

poz.



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Optimizuj sistem pa reci jeli doslo do kakvih poboljsanja.
Pokusaj i sa predlozima iz ove teme.

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Zajecar

@m4rk0

HVALA, HVALA, HVALA punoooooooo
....sada treba samo tri crtice da prodju!!!...a i brze radi!!!

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Molim i drugi put.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1350 korisnika na forumu :: 26 registrovanih, 2 sakrivenih i 1322 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandarbl, Bane san, Boris BM, Dorcolac, draganca, FileFinder, ILGromovnik, Istman, Ivica1102, jackreacher011011, janbo, Joja2, kovinacc, kraJo, Krusarac, Mi lao shu, raketaš, S2M, Srky Boy, suton, taz1cl, vasa.93, Vlada1389, vladulns, wolf1, zlatkoa987