Sta kupiti voljenoj osobi za rodjendan?

1

Sta kupiti voljenoj osobi za rodjendan?

offline
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 14

Sta bi ste poklonili voljenoj osobi za rodjendan?ponestalo mi je vise mojih originalnih ideja, pa pitam vas (narocito zensku populaciju) sta da poklonim mojoj dragoj za rodjendan? Confused


edit by Jasmina-spojene dve teme u jednu, promenjen naziv temeiz sta biste mi preporucili u adekvatan



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Ne znam sta da ti kazem, ne znam u kom je ona fazonu? Mozes i plisanu igracku ako ih voli, ili ako voli nakit neku nakukvicu,ogrlicu (prsten nemoj), parfem neki lep ako znas da se njoj svidja. Ima mnogo kombinacija, samo izaberi. Ili je pitaj da li ima neku posebnu zelju sta bi volela za rodjendan da dobije..



offline
  • Jana 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 1701
  • Gde živiš: Nis

slazem se sa catrin... uzmi joj nesto sto bi se njoj svidelo(nikako prsten).
ali mislim da ti je najbolje da pitas sta bi zelela, ako ona kaze nije bitno onda budi kreativan, nadji joj neku lepu ogrlicu il joj pak( ako je skromna devojka ) kupi neku lepu ruzu!(one uvek pale Wink )

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Nemoj ruzu, ruza se brzo osusi ili uvene. Kupi joj nesto sto ce trajati, neku plisanu igracku ili neku lepu ogrlicu/narukvicu ili nesto tako. Ako ti je bas draga devojka. Cvet mozes da kupis samo kao dodatak (ili buket). Ali glavni poklon neka bude nesto trajno.

offline
  • panker 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2005
  • Poruke: 22

ma moraš da znaš šta joj fali a za to moraš da je posmatraš i da je čitaš.ako imaš pare pošalji joj cveće sa porukom,meni je to upalilo jednom,ako nemaš onda joj uzmi donji veš možda se ogrebeš posle!

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Koliko otprilike ima godina?
Cime se zanima, njena interesovanja, neke neispunjene zelje,...koje boje voli, da li voli da cita, kakva je osoba mozes sam da procenis i uzmes adekvatan poklon,... da li voli prakticne ili luksuzne a mozda otkacene poklone...itd.
Vise informacija treba da bi ti neko dao predlog, jedino se za decu pita za tu i tu uzrast mi predlozite poklon a da najcesce ne treba dodatno opisati dete.

Ovako ti jedino Kleopatra moze odgovoriti. (Ako je izasla iz zatvora).


P.S. Ako, daleko bilo, ima visak kilograma a neprijatno ti je da joj kazes, uzmi joj veliko ogledalo u kome ce se videti kada izadje iz kupatila.
Ako je daleko bilo, mrsava vazi isto.

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Znam da je vec bila tema o tome, ali me zanima sta kupiti decku kao poklon? Bilo da je obelezavanje nekog vaznog datuma, ili rodjendan ili nesto tako? Bila je skoro tema sta kupiti devojci za rodjendan ili tako neki datum..Treba mi savet!

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

Uh... ne mogu da se setim vise sta sam sve poklanjala.. Meni su najdrazi oni pokloni koje sama napravim.. Bile su to neke slatke svescice sa stihovima, crtezima, ispletene narukvice..
Zadnji poklon (za rodjendan) je bio presladak meda, privezak, iz IPSa, sa zvezdicom na grudima, on je kao neka amajlija za srecu... Simpaticni su bili i rajfovi, cetkice za zube (kad se kupe dve u kompletu, zna se kome ce se dati druga), knjige, plisane igracke.. U osnovi najbolji poklon je nesto sto znas da ce mu se svideti, nesto licno.. Ne mora da bude veliko, ni skupo.. I da ne bude klishe.. Ne volim klishee

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Ovde reklamiraju na radiu, izmedju ostalih amajlija i onu za uspesno resavanje sudskih procesa Laughing pa ako se ganja sa nekim eto poklona za njega/nju...

offline
  • Fej  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 1293

Ja jedne prilike ofarbala potkovicu u ljubicastu boju (zato sto znam da joj je to omiljena) i poklonila joj taj "konjski predmet" za rodjus Razz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 963 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 5 sakrivenih i 919 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ajo baba, babaroga, bokisha253, Cassius Clay, CikaKURE, Dimitrise93, DonRumataEstorski, Dorcolac, DPera, Georgius, hooraay, ivan1973, jackreacher011011, Još malo pa deda, Karla, Krvava Devetka, Lazarus, Metanoja, milenko crazy north, milimoj, milos.cbr, milutin134, Misirac, moldway, naki011, nenad81, NoOneEver Dreams, sasa87, Sirius, Srle993, Steeeefan, stegonosa, theNedjeljko, vathra, W123, Yugol33, zlaya011, |_MeD_|