Vaše žalbe

3

Vaše žalbe

offline
  • goust  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2005
  • Poruke: 1799

Peca ::morala bi da znas tacno u kom topicu su bili, da bi znao gde su sada.

ponekad moderatori brisu offtopic tako sto odu u 'razdvajanje topic-a', i stikliraju desetak poruka koje su za brisanje, i jednim potezom te poruke 'razdvoje' u poseban topic, koga smeste u Kanti, i tako jednim potezom uklone sav offtopic.
u tom slucaju korisnici ne dobiju obavestenje, jer nisam napravio obavestenje za 'razdvajanje topica'. a i to se smatra kao 'masovno brisanje offtopica', pa nema potrebe obavestavati svakog ponaosob da je offtopic na nekoj temi uklonjen.

ako su ti postovi sadrzali svega jednu-dve reci, npr. 'da', 'ne', itd... [a cinimi se da si napisala da su to bas kratke poruke], onda se verovatno to desilo - neki moderator je jednim potezom obrisao sav offtopic.



To je sve u redu, sto se tice tehnickog dela brisanja topica, medjutim nesto ne verujem da bi mod. brisao zive linkove, a da smatra da o tome ne treba da nas upozori, bar da najavi da su linkovi u medjuvremenu vrisnuli. Sto se tice tacne lokacije posta, mogu ti samo reci tacno mesto gde sam ponovo ubacio linkove:

----------- Dopuna: 02 Okt 2005 23:56 ---------

cini mi se da nesto nedostaje u postovanim linkovima. npr. ovo:




----------- Dopuna: 03 Okt 2005 0:02 ---------

i ovo sam bio postovao:



No, sto kaze jana, da ne dramimo narocito, bilo sta bilo...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

sad sam pogledao...
to se desava kao bug u forumu, i znam zasto...
naime... ti 'dopunjujes' poruku do momenta kada ona ne postane veca od 64 kb.
kada poruka postane veca od 64k [a to je ogranicenje u bazi], a skripta pokusa da 'dopuni' poruku - jedan deo poruke biva pojeden, da bi mogao da stane u bazu...

to je naucno objasnjenje Smile, i siguran sam da se to desilo jer u tom topicu imas velike postove...



offline
  • goust  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2005
  • Poruke: 1799

Pa sta predlazes? Steta je da toliki linkovi propadnu bez veze. Postujuci odluku moderatora, ja sam bez velikog protesta prihvatio da sve postujem na jednom mestu. Da li da od sad postujem svaku temu zasebno, ili...

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

evo sredio sam i taj bug.
mozes slobodno da postujes velike post-ove.

offline
  • goust  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2005
  • Poruke: 1799

Vidim, danas sam popravio neke linkove i dooooobro ih obogatio slikama i textovima, i glatko je proslo!!!

offline
  • Pridružio: 14 Nov 2005
  • Poruke: 37

izgleda da sam i ja na listi problematicnih korisnika... Zar ne Peco?

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

jesi...
3 poruke sam izbrisao koje nemaju smisao, i jos 4 poruke koje sadrze samo kratak odgovor [a to krsi pravilnik]

ukupno 7 poruka obrisano za 2h...
a samo sto si dosla...
i to uglavnom poruke u forumu za Sex...

pripazi malo!
procitaj Pravilnik... da ne bi vise bilo problema...

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

Nisam uspeo da se ulogujem nekih 15 min. A u listi registrovanih clanova sam bio.
Jel mozete da vidite koje pristupao sa mojim nickom? IP adresu. Sifru sam promenio.

offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

Hmm...Kada uneses user name i pass,bez obzira da li je neko bio na tvom nalogu mozes da se ulogujes... (tako je bar 'MISLIM' bilo na ranijim verzijama Wink ).

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

na zalost, ne mogu...
moguce da si to bio ti, ali da se browser ili phpbb istripovao nesto...

Dopuna: 15 Nov 2005 18:00

Piksi_kg ::Hmm...Kada uneses user name i pass,bez obzira da li je neko bio na tvom nalogu mozes da se ulogujes... (tako je bar 'MISLIM' bilo na ranijim verzijama Wink ).

tacno...
mora da moze da se uloguje, iako je vec ulogovan.
ako ne verujes, probaj sa dva browsera... ili cak sa dva kompa...

nesto drugo je zezalo Danila...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 860 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 7 sakrivenih i 819 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, Apok, Atomski čoban, bojcistv, Denaya, DonRumataEstorski, Frunze, Istman, ivica976, Kibice, kjkszpj, kolle.the.kid, Kubovac, kybonacci, laurusri, Lucije Kvint, mercedesamg, Mi lao shu, mikrimaus, milenko crazy north, Mixelotti, Ne doznajem se u oružje, opt1, robertino, suton, tmanda323, uruk, vathra, Vlad000, vladaa012, VP6919, zillbg