Kako najbolje reklamirati sajt

2

Kako najbolje reklamirati sajt

offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

A kako da se prijavim na google,a da ne moram platiti,i jel to moguce?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Dec 2005
  • Poruke: 228
  • Gde živiš: Kostolac

Evo ti link http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl



offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

Hvala a kad ce to da radi?

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2006
  • Poruke: 12

Kako mislis kad ce da radi?
Mozes besplatno da se prijavis na mnogo search servisa.. Msn, yahoo,google itd..

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Što se tiče prijave na pretraživače postoje programi koji to rade umesto vas ..
znatno brže.
Recimo program:
Citat:All-in-One Submission Tool 7.04
Submit your page to 820,000 search engines, directories, and link pages.

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: Kragujevac

rade programi mnogo brze, tacno. ali te programe ne treba koristiti za prijavu na velike pretrazivace (tipa google, msn, yahoo...) vec za one manje. prijavu na velike pretrazivace je najbolje uraditi "rucno".

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2006
  • Poruke: 9

kako da se prijavim na pretrazivac rucno
ali besplatno

Dopuna: 21 Mar 2006 12:21

prijavio sam se preko onog linka na google ali nema rezultata
mozda treba vremena,a ako treba
koliko treba

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Sve zavisi od par dana do mesec.
Treba sajt da prođe proveru.

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

I ne mozes da se ocekujes odmah na pocetku liste. Recimo ja nisam mogao da verujem da postoji neko ko je smislio isti nick (itd) kao moj (pixxel, dva 'x'-a), kad ja tamo a jos 1996 je bio pixxel.com
Moras da budes svestan da rang tvog sajta zavisi mnogo i od kljucnih reci kojima si ga opisao, kao i od vrste upita... ako si ga recimo prijavio kao bacckko, koliko sanse ima neko ko dodje na google da ukuca BAS tako i da dobije rezultat??? A ako "nafilujes svoje kljucne reci sa onim koje se najvise traze - free, mp3, sex, xxx, mozes cak i kontraefekat da dobijes, jer pretrazivaci postaju sve pametniji, pa se desava da te izbace zbog neslaganja sadrzaja i kljucnih reci (meta-ka)...
Jedan od najsigurnijih nacina za ovako nesto (a i mogucnost da jednom nesto i zaradis), je da stavis googleove adsense oglase na stranu - ja ih imam vec sest godina i nisam zaradio ni centa, ali zato imam vec oko 150000 poseta... Nije bas mycity po broju poseta, ali nije ni lose za takav sajt... ali ti se sajt rangira po broju klikova na banere...

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2006
  • Poruke: 9

aha kapiram,a jel postoji neka kombinacija za malo brze dobijanje rezultata



hvala

Dopuna: 22 Mar 2006 9:25

hteo bih da vas zamolim malo detaljnije oko tih meta tagova

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1433 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 9 sakrivenih i 1386 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ageofloneliness, antonije64, Apok, Brana01, CikaKURE, cuculo, Dorcolac, Dukelander, dzoni19, Georgius, gmlale, janbo, ladro, lord sir giga, Lošmi, Lucije Kvint, Luka Blažević, Magistar78, Mcdado, mercedesamg, Metanoja, milimoj, Milometer, Misirac, Mixelotti, mocnijogurt, naki011, Nemanja.M, Ripanjac, Srle993, Stanlio, stegonosa, Vlad000, Vlada1389, vladulns, yrraf, zlaya011