task manager

task manager

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 219

nema mi task managera.
probao sam one varijante iz group policy, ali i dalje ga nema.
taman sam sredio ceo windows, i poceo da instaliram nod32, i tada se u zip fajlu u koji je bio spakovan nod javio ili virus ili nesto slicno, i od tada se ne pojavljuje.
sta moze da bude to?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Probaj sa AVGom ili sa KAVom...



offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 219

pa, nema vise nikakvog virusa, ali ni task managera.

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

synestetic ::...poceo da instaliram nod32, i tada se u zip fajlu u koji je bio spakovan nod javio ili virus ili nesto slicno, i od tada se ne pojavljuje.

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 219

e,vratio se.
instalirao sam drugi nod i skenirao, i nasao nekog crva. sad je kao u redu.
hvala.

offline
  • Dr SiGn  Male
  • Stručni saradnik
    Windows
  • Pridružio: 11 Jul 2005
  • Poruke: 1149
  • Gde živiš: Beograd

Imam i ja isti problem.Kad pritisnem CTRL-ALT-DELETE da otvorim task
manager kaze Task manager has been disabled by your administrator,sta
to moze da bude. :confused:

Dopuna: 29 Okt 2005 0:08

OK je sada,zabrljao sam nesto u registry Smile

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 219

provalio sam u cemu je problem.nod je nasao nekog novog crva koji je vezan za winupdate(nacicu ime kasnije, ne mogu sada da se setim) i kada ga je ubacio u karantin, blokirala mi se veza sa netom (nista nije hteo da mi otvori) tako da sam isao na restore i vratio ga tamo gde je bio, i sada sve radi odlicno.

sta da radim?
mislim,ovako radi odlicno, ali znam da je tu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 979 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 9 sakrivenih i 910 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, babaroga, Battlehammer, BlekMen, BORUTUS, bufanje, cenejac111, comi_pfc, CrazyDiablo, croato, dane007, darcaud, darkangel, darkojbn, Denaya, Djokislav, doklevise, DonRumataEstorski, Dorcolac, draganca, dragoljub11987, Frunze, gasha, ginjica, gomago, goxin, hyla, ivicasimo, Još malo pa deda, kobaja77, kokodakalo, krkalon, Kubovac, kybonacci, loon123, Marko Marković, Maschinekalibar, mercedesamg, milenko crazy north, moldway, mushroom, nemkea71, novator, nuke92, ostoja, Panter, raptorsi, Romibrat, royst33, Sančo, ser.hill, Sirius, vathra, VJ, vlad the impaler, voja64, VojvodaMisic, wizzardone, Zeks