Najbolji program za download celih sajtova

1

Najbolji program za download celih sajtova

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 1783

Zanima me koji je po vashem misljenju najbolji program za download internet stranica , to jest celog sajta.

Od ovoga zavisi i koji cu program pocheti da koristim , ali ako mozete da stavite detaljno objasnjenje kako se skida ceo sajt , shta treba podesiti , itd...

Hvala Unapred !!! Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

posle isprobavanja nekih 5-6 programa te namene, definitivno sam zadrzao HTTrack Website Copier - http://www.httrack.com/

program je jednostavan za rad, brz, besplatan (open source), postoji u verzijama za Win, Lin, Unix, BSD...



offline
  • Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 1783

A da li mi mozesh rechi detaljno kako ga koristish , sta sve namestish , znachi sve detaljno.

Ja sam probao bash sa tim programom neshto da uradim ali mi uvek izbaci neku greshku i naravno ne snimi nishta.

Pomozi shto pre !!!

Hvala Unapred !!! Wink

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2005
  • Poruke: 53
  • Gde živiš: Nis

Jos uvek koristim TeleportPro. Radi odlicno. Ako te zanima potrudicu se za ostatak.

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

I ja sam koristio teleportpro

offline
  • Pridružio: 10 Nov 2004
  • Poruke: 966
  • Gde živiš: Novi Sad

Ja za sada koristim Teleportpro , ali imam samo jedan problem da mi ne ce da radi na drugom kompu.

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2005
  • Poruke: 53
  • Gde živiš: Nis

Koji je problem?

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

mrkavac ::A da li mi mozesh rechi detaljno kako ga koristish , sta sve namestish , znachi sve detaljno.
manual: http://www.httrack.com/html/index.html

inace, meni je ovaj program uspesno skinuo i neke sajtove koje Teleport Pro/Ultra nije uspeo!

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2005
  • Poruke: 53
  • Gde živiš: Nis

Jedino podesavanje je (bar kod mene):

1. File -> Connections ... -> Use your default internet connection

2. File -> Proxy Server ... -> (Podesi proxy)

offline
  • CrowN  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2005
  • Poruke: 518

I ja koristim Teleport Pro i dosta je jednostavan, a nema nekih posebnih podesavanja.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1188 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 6 sakrivenih i 1146 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, ajo baba, aleksandarbl, babaroga, bojanM84, Brana01, Bubimir, dejoglina, Denaya, Dimitrise93, djboj, doktor123, Dorcolac, dragoljub11987, frenki1986, Istman, Karla, kikisp, Krvava Devetka, kunktator, Lieutenant, Marko Marković, Mi lao shu, Mr. Majevica, nemkea71, novator, opt1, pein, procesor, slonic_tonic, Srle993, suton, Trpe Grozni, Vladko, wizzardone, zillbg