Instalacija vBulletin foruma ?

1

Instalacija vBulletin foruma ?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Ja ?

Evo ovdje oni koji znaju mogu nastaviti pricu kako ide to i pomoci i meni i drugima.Ja sam instalirao link sa teme`vBulletin na srpski` i sta dalje.Molio bih ako moze korak po korak ili sto jasnije i jednostavnije .. Hvala .. Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

Prvo moras da nadjes free hosting koji podrzava php i mysql. Google free hosting. Ili da platis negde host. Kada to resis idemo sledeci korak. JEr ako ti kazemo sve odjednom zbunices se skroz. Prvo hosting pa idemo dalje Smile



offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Ja ?

A koji mi preporucujete ? Koji je ovako provjereno najbolji, jer google izbaca 1000 ... ?

offline
  • Bug-X 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Jan 2004
  • Poruke: 517
  • Gde živiš: Mostar

Vidi ovo otiđi na ovaj link i registruj sebi besplatan phpbb forum ako već hoćeš besplatan, tamo ćeš imati sve ono što ti treba onda otiđi na www.dot.tk ili neki drugi besplatni domen servis i registruj sebi domenu i to je to... bez po muke sve zavrseno okani se vbulletin... Exclamation

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Covek je pitao za instalaciju vBulletin tako da ako neko zna neka objasni, nemojte off ici. Licno nisam nikad imao dodir sa vBulletin pa ti ne mogu pomoci.

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

Mislim da je najbolje resenje da uzmes hosting. To nije nesto preterano skupo. Idi na sajt verata oni nude najbolje cene. A free hosting ti je najbolji onaj koji nema reklame.
Kucaj ovako u google ako neces da kupis.

free web hosting with php, mysql with no ads

Ili ako imas para reci nam pa cemo ti pomognemo oko hostinga. Za domen nije frka nije skup a i ima dosta free domena.
Poz

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Ja ?

Ako nije skupo platio bih i domen i hosting, samo da mi nema brdo reklama.

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

placen domen i host nema reklama. Firma u kojoj radim daje dosta povoljne uslove za domen i hosting.
Mozes da me kontaktiras na msn ili icq pa da se dogovorimo Smile

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Ja ?

Ok, kad to zavrsim, onda instalacija foruma.Da li i njega moram da placam ili je ovo sto sam skinuo 100% free.

offline
  • Pridružio: 02 Nov 2005
  • Poruke: 121

Pa vBulletin nikako ne moze da bude free. On se placa i to mislim da je njegova cena 160$. A to sto si skinuo to je verovatno neka ilegalna kopija i zbog toga mozes kasnije da imas problema.

P.S. A sto se tice hostinga idi na mbhost.net i uzmi free hosting koji podrzava sve sto je tebi potrebno, a nema ni reklama.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1024 korisnika na forumu :: 48 registrovanih, 10 sakrivenih i 966 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Asparagus, babaroga, bojank, Brana01, cemix, Centauro, DENIRO, Dimitrije Paunovic, dragoljub11987, Duh sa sekirom, dzoni19, FileFinder, Futog 74, hyla, ILGromovnik, Istman, JOntra, Još malo pa deda, kobaja77, Kubovac, kybonacci, laganini123, Lieutenant, maiden6657, mgolub, MiG-29M2, milenko crazy north, MiroslavD, mnn2, muaddib, pein, Ripanjac, RJ, S2M, sap, Seeker, stegonosa, tubular, VJ, wolf431, wolverined4, Zimbabwe, Žrnov, šumar bk2, Čivi