CTRL+ALT+DELETE ne radi

1

CTRL+ALT+DELETE ne radi

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 621

U cemu je problem..pre neki dan sam zakacio par virusa i norton ne moze da ih obrise jer ako STILL RUNNIG...i ja pokusam da ukljucim task managet na CTRL+ALT+DELETE i ono nece da se ukljuci i sad ne mogu to da obrisem..ali to nije problem jer adware a norton mu neda da pristupi netu...ali sta je sa taskmenagerom....???

koji jos nacin postoji da ga ukljucim..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Ocigledno neki od virusa blokira task manager. Resenje bi bilo da odes u SafeMode, i da odatle skeniras i ocistis.



offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 621

ajde objasni kako da udjem iz xp-a u safe mode...
i da li cu onda moci bez problema da pokrenem nortona...i da li win u safe modu pokrece samo one potrebne programe da radi manje-vise normalno

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

U Safe Mode se ulazi pritiskanjem F8 pri bootovanju sistema, nakon BIOS poruka.

Nisam siguran da li Norton radi u SM, ali vredi probati.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=22334
http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=24697
http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=24943

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 621

e mare probao sam sve sto ste rekli u te 3 teme..i ono tvoje i ono drugo i ne radi..verovatno je neki smarajuci virus..joj kako mi idu na zivce..nema ih po 2 meseca a onda kada didju ima ih po 20-tak...
Javicu vam sutra sta je bilo..a ako neko zna jos neki naci..ako ne bude ovo radilo..neka napise..

offline
  • Pridružio: 31 Jul 2005
  • Poruke: 238
  • Gde živiš: Bogatic

Nesto veoma slicno se meni desilo. Norton ih jednostavno nije video i bum isti problem kao kod tebe. Ali ja sam pribegao radikalnijoj metodi.
Reinstal i pici dalje. ; Od tada kasperski mi je zaduzen za zastitu. Smile Cool

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 621

ma...popravio sam...pustio sam adware da skenira i on ih je nasao...i onda je rekao da ne moze da ih obrise ali da ce pokusati prislikom restarta...onda kada sam upalio komp..pre nego sto se explorer.exe loadovao mislim nisam imao ikonice prazan ekran adware se ukljucio skenirao i obrisao...od tad radi sve ok Smile

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2006
  • Poruke: 3
  • Gde živiš: Beograd

ma da-vazhi!!!!Ja imam mono vechi problem
Probano:
-regedit
-gpedit.msc
-ad-aware
-kaspersky
-registry mechanic
-........
I dalje nema toliko trazhenog Task Manager-a
Tako da nema druge nego prionuti na posao i reinstal!!!!!!!!!!!
ludilo

offline
  • CrowN  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2005
  • Poruke: 518

@Charlie_Brown
Nisam siguran da li radi (nisam probao), ali kopiraj ovo u notepad i snimi sa *.reg ekstenzijom. Dupli klik i dodaj u registry.

Enable Task Manager
Citat:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
"DisableTaskMgr"=dword:00000000

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Group Policy Objects\LocalUser\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]
"DisableTaskMgr"=dword:00000000
"**del.DisableTaskMgr"=" "

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system\]
"DisableTaskMgr"=dword:00000000

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
"DisableCAD"=dword:00000000



A ovo je za repair
Citat:
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\TaskManager]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 893 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 6 sakrivenih i 843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Atomski čoban, Buzdovan, CikaKURE, cinoeye, comi_pfc, djboj, Djokislav, dozorni, dragoljub11987, dushan, FOX, hyla, ikan, Karla, Komentator, Koridor, Krusarac, kybonacci, laurusri, Lošmi, Marko Marković, menges, mercedesamg, Mercury, Mlav, mnn2, nebojsag, nedeljkovici, Oscar, Pikac-47, raptorsi, raso7, repac, RJ, Sićko, slonic_tonic, sokojet, SR-3m, stegonosa, Trpe Grozni, vathra, vladaa012, Zerajic, šumar bk2