Kaspersky update

1

Kaspersky update

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Zasto mi ne radi automatic update,kada mi je nastelovan da updatuje svaka tri dana!!Mozda sam ga ja pogresno nastelovao ili je u pitanju kvar?!!Molio bih odgovor od vas jer ste se predstavili kao KAV distributer!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Ukljuci opciju Prompt user before automatic updating Settings/Configure updater



offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Pa,tako ja i namesteno ali ipak ne updatuje svaka tri dana!!!

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

?
pa ti si stalno na net-u ili...?

offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

Dok ::Lepa uzivancija,nama sta!!!Ja bih postavio samo jedno pitanje s obzirom da mi niko jos nije odgovorio!Zasto mi ne radi automatic update,kada mi je nastelovan da updatuje svaka tri dana!!Mozda sam ga ja pogresno nastelovao ili je u pitanju kvar?!!Molio bih odgovor od vas jer ste se predstavili kao KAV distributer!!!

Moguc razlog je da veoma cesto u to vreme racunar nije ukljucen.
Naime, kada ga setujes za update, on zapamti vreme setovanja i onda periodicno prema zadatom intervalu u to vreme radi update...ali, ako je racunar stalno ukljucen, onda ovo nije razlog - tesko je odgovoriti bez dodatnih podataka.

Ali, bez obzira na ovo, update na 3 dana nije dobro resenje...na 3 sata jos i nekako, mada na sat je vec postalo skoro imperativno setovanje...

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Nisam uvek na net-u,dnevno sam aktivan otprilike oko sat-dva!!Ne razumem,znaci kopm ako je ugasen on ne moze da updatuje!!Ali mislim da je par puta i bio upaljen kada je trebao vec da updatuje!Moze li malo jednostavnije da se objasni!!

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

moras da drzis PC ukljucen u vreme kad aje update zakazan Mr. Green ... Nema nista nejasno Wink... Probaj

offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

Dok ::Ne razumem,znaci kopm ako je ugasen on ne moze da updatuje!!

Komp kada je ugasen ne moze nista da uradi, pa ni da updateuje baze...


Dok ::
Moze li malo jednostavnije da se objasni!!


Moj ti je savet da kada izadjes na net, uradis desni klik "K" ikonice u desnom donjem uglu ekrana i onda levi klik na "Update Anti-Virus database"...tako ces uvek u trenutku izlaska na net imati azurnu bazu a oduzece ti 5 sekundi vremena.

Drugo, stavi update na svaki sat - slobodno. Kada nisi na netu cak iako je racunar ukljucen, on nece pokusavati update tako da nece da te smara...kada si na netu, uradice update.

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Moj komšija ima problem sa updateom KAV-a. Bio je podešen na automatski update i sve je do pre par dana radilo normalno. Odjednom je počeo da mu izbacuje grešku, da je problem u nekim podešavanjima i da ne može da se obavi update. Kada sam probao to da uradim manuelno, ista situacija-problem je sa nekim podešavanjima. Stvar je u tome što su podešavanja ista kao kod mene a meni šljaka ok i što mu je sve do pre par dana radilo normalno. Koja to podešavanja mogu biti u pitanju?

pozdrav Smile

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

@rapha
Jel legalan KAV? Da nisi slucajno "pozajmio" komsiji tvoj KAV (ako je legalan)?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1411 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 6 sakrivenih i 1358 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -[CoA]-, 357magnum, amaterSRB, Atomski čoban, bigfoot, bojank, darkangel, DeerHunter, Dežurni pod palubom, Dorcolac, GveX, Insan, ivan1973, ivan979, jukeboxer, kinez88, kunktator, kybonacci, Litostroton, LUDI, Luka Blažević, Lutvo_Redzepagic, mercedesamg, milenko crazy north, Milometer, milos.cbr, misa1xx, mnn2, MrNo, nebkv, nemkea71, Neretva, oganj123, panonski mornar, Romibrat, ruger357, ruma, sap, slonic_tonic, Smajser, stegonosa, vladaa012, vobo, voja64, wolf431, zlaya011, 1107