Telepatija

1

Telepatija

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2005
  • Poruke: 67

Da li verujete u telepatiju. Ja licno verujem i milion puta do sada sam se uverila u to. Mislim, koliko puta vam se desilo da mislite na nekoga i da ga ubrzo posle toga sretnete ili da vas nazove telefonom. Zanima me i da li ste ikada probali da namerno nekome posaljete mentalnu poruku i da li ste imali uspeha u tome.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Bas me zanima kako si se uverila u telepatiju?
Da li bi mogla da nam napises neke dogadjaje, jako me zanima.



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Citat:Mislim, koliko puta vam se desilo da mislite na nekoga i da ga ubrzo posle toga sretnete ili da vas nazove telefonom

To ne mora biti telepatija, to se zove slucajnost Wink (Lupus in fabula Mr. Green)

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

xxx puta mi se dešavalo da mislim na nekoga a da taj pozove, koincidencija ili telepatija ne bih znao da odgovorim.

A nisam pokušavao da šaljem mentalne poruke. Very Happy

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2005
  • Poruke: 67

slanje mentalnih poruke ume da bude bas interesantno. Probaj prvo na blizinu tjs. kada ti je neko tu npr. ubedjuj ga da trazi casu vode ili ako ti je neko dosadan trazi da ide kuci. Cesto upali majke mi. Smile

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

He he he, e slatko me nasmeja majke mi. Very Happy

offline
  • Pridružio: 11 Nov 2005
  • Poruke: 149
  • Gde živiš: Loznica

ja kad kazem da mi donesu vode niko nece a kamoli to telepatski da mu to kazemtek tek onda nece doneti tu prokletu casu vode pa makar crkavala od zedji

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Ja verujem u telepatiju. Mnogo puta mi se desavalo to da kad spomenem nekog ili kad pomislim na neku osobu da me ili pozove ili ga posle kraceg vremena sretnem na ulici. Mnogo puta mi se to desavalo.
Npr, pre neki dan. Taman dosla sa faxa, i hocu da pozovem drugaricu. I sve kao sad cu, sad cu. I kako sam krenula da okrecem broj njenog fiksnog mene ona cima na mob. Da li je telepatija ili slucajnost ne znam. Znam da se to cesto desi..

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2005
  • Poruke: 67

Goran ::He he he, e slatko me nasmeja majke mi. Very Happy


Ozbiljno ti kazem probaj nekada. Pokusaj da poruku saljes iz solarnog pleksusa. Stvarno radi. Very Happy

offline
  • DJ i voditelj
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 612
  • Gde živiš: SRBIJA, Beograd

Verujem..nesto sigurno postoji...pogotovo ako znamo da covek upotrebljava samo 10% svog mozga....sa ta je sa ostalih 90% sta se tu sve krije...nadam se da cemo jednog dana saznati....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 708 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 2 sakrivenih i 679 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, aramis s, Boris BM, bozo13, Djokislav, draganca, esx66, HogarStrashni, jackreacher011011, kihot, Koca Popovic, Kubovac, Lazarus, Miloskec, naki011, nikoladim, nuke92, operniki, Panter, sasakrajina, stagezin, Vatreni Zmaj, Vlad000, Vlada1389, W123, 125