A da se vratimo malo u proslost? :)

A da se vratimo malo u proslost? :)

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

Ako zelite da pregledate prve topice koji su post-ovani na mycity-ju, i to hronoloskim redom [sortirano po vremenu otvaranja topica], posetite ovaj link -> http://www.mycity.rs/phpbb/getdaily.php?wayback=1

Pa da vidite kako je bilo na pocetku Razz

Mozete ici na "Sledeca strana" do besvesti, lista poruka ide do sadasnjosti Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Nedavno sam naletio na Prekretnica. Dobro je da si tada imao strpljenja i nisi digao ruke od svega.



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9491
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Interesantno, mada mi je još interesantnije bilo ovo -

http://www.mycity.rs/phpbb/profile.php?mode=viewprofile&u=225

....prvi put saznajem da je dotični mod na forumu !?!....može malo pojašnjenje - o kom se radi i gde je i šta uređuje Fire Blade ?

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

ma to mu samo ostao taj natpis, odavno on nije na forumu, niti je moderator...
valjda prezauzet bio svojim poslom.
evo skinuh mu natpis 'Moderator foruma'.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1280 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 7 sakrivenih i 1234 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ageofloneliness, babaroga, bagor10, bigfoot, debeli, Dimitrise93, Dorcolac, draganl, Georgius, ikan, ILGromovnik, kikisp, kuntalo, Leonov, lord sir giga, LUDI, M1los, Marko Marković, Mcdado, mercedesamg, Mi lao shu, milimoj, Milos ZA, milos.cbr, Mixelotti, nikola990, pein, repac, S2M, sasa87, Skywhaler, suton, t84dar, Toper, Vlada78, YugoSlav, zlaya011, Zoca