veza na forumu

2

veza na forumu

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 1014
  • Gde živiš: Mbabane

cvelle ::e ovako kao sto sam mogao da primetim, jana mi je slatka Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed barem slatko izgleda na avataru...

He he he, nazovi to intuiciom ili zdravom logikom ... ali znala sam! Very Happy
Ma opusteno ... Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Lepo ste se vi iscaskali a sada malo predjite na privatne poruke a ovde pisite o temi.


Leggy i ja samo u vezi vec skoro dve godine, nismo se upoznali na ovom forumu ali i ovaj forum je imao veze da se nas dvoje upoznamo.



offline
  • Pridružio: 25 Nov 2005
  • Poruke: 88
  • Gde živiš: Subotica

Ja sam ovde jos uvek nov, tako da nisam imao prilike da malo bolje upoznam bilo koga.

offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7912
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Suvise sam udaljen da bih ikoga od korisnika MyCity-ja upoznao uzivo... Ali definitivno ima zenskog sveta koji mi se itekako svidja, ne samo zbog fizickog izgleda... Da ne nabrajam sad imena, one koje zaboravim ce da se naljute... Wink

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2005
  • Poruke: 2908

@Cvelle
Ja sam na slikama u forumu slike, da.... Very Happy I hvala za lepo misljenje o meni. Prijatelj sam ti, onako, iz senke ....

@Del

Hvala, Del, kao prijatelj mislim da si sjajan , po postovima i onome sto si rekao, vidim da si privrzen i to je kvalitet koji cenim , veoma. Tako da je i sa moje strane isto. Imati kvalitetne osobe kao prijatelje uvek je divno.

Inace , licno sa foruma poznajem samo jednu osobu, mnoge znam preko MSN-a, PP-a, i verujte mi da su svi koje sam na ovaj nacin upoznala izuzetne osobe, to su i devojke i mladici koji su vremenom jednostavno uspeli da se priblize mom srcu, kao prijatelji, i nadam se da ce uvek tu ostati. Sve bih zelela da upoznam licno, i nadam se i radujem tom danu.

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2005
  • Poruke: 407
  • Gde živiš: Under the sea...

Evo ja se prva javljam Embarassed nema mi moja 'ruznija' polovina oprosti Laughing ...

Prvi kontakt;kako da kazem;se desio na jednom drugom forumu ali ono 'pravo' se odigralo preko MC-a...

Sigurno vecina zna o cemu i o kome pricam... Poljubac Zaljubljen

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 1235
  • Gde živiš: Shta je bilo?!

@jasmina
molim i drugi put, u slikama si sweet...to je sve sto cu reci! Smile
@catrin
moj post je na mestu (necu da zalazim i da objasnjavam zasto i kako, jer definitivno neko treba da mi se dopadne kako bih se ja zaljubio u nju )
@ljutica
hvala na podrsci Poljubac
@zoranez
kako si znala ? Laughing ne verujem u intuicija, jer kako rece Ajnstajn:"Bog se ne igra kockicama" Mr. Green

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2005
  • Poruke: 671

Niti sam koga upznala, niti sam u vezi!!

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Poznajem dosta ljudi sa ovog foruma i sa mnogih drugih foruma. Neke čak nisam znao da poznajem Mr. Green

pretendress ::Evo ja se prva javljam Embarassed nema mi moja 'ruznija' polovina oprosti Laughing ...

Prvi kontakt;kako da kazem;se desio na jednom drugom forumu ali ono 'pravo' se odigralo preko MC-a...

Sigurno vecina zna o cemu i o kome pricam... Poljubac Zaljubljen

Oprašta ti tvoja "ružnija" polovina Laughing

Eto, moja skvo je dala odgovor za mene Wink Zaljubljen

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2005
  • Poruke: 821
  • Gde živiš: In the middle of a Neverland...

Noup, ali moram priznati da je zanimljivo sa MC-jem...
:-)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1164 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 10 sakrivenih i 1118 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, babaroga, Battlehammer, bojanM84, darkojbn, deLacy, Denaya, doktor123, dulleo, FileFinder, ikan, Istman, ivica976, Karla, Krvava Devetka, ksyyaj, kunktator, Luka Blažević, mercedesamg, Mercury, mnn2, nenad81, procesor, raptorsi, Ripanjac, robert1979, royst33, solic, Srle993, Tvrtko I, VladaKG1980, W123, yrraf, zeo, zziko