Odakle vam nick?

1

Odakle vam nick?

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Kako ste izabrali nickname za ovaj forum?

Kod mene je slučaj kombinacije imena i inicijal prezimena, spojeno naravno zbog lakšeg logovanja.

pre je na pinku bila serija snoops (njuskala) pa eto.... samo ja nisam vise ljudi nego jedan pa je snoop Smile

Posto sam se registrovala medju prvih 10,onda sam imala tu privilegiju da mogu da koristim svoje ime, koje mnogo mnogo cesto, ali je lepo Smile , pa reko' da ne izmisljam mnogo...

@snoop
Smile zanimljivo

Jelena ::
@snoop
Smile zanimljivo


Laughing

to mi cimerka dala nadimak, pa me sad svi tako zovu, na ime sam prestala i da se odazivam Wink

Imao sam srecu da svoje ime iskoristim i kao nick jer ga niko nije koristio.

mildz ::to mi cimerka dala nadimak, pa me sad svi tako zovu, na ime sam prestala i da se odazivam Wink

znaci li nesto tvoj nick?

da nije NET'a ne bi ni mene bilo ..

ehhh ja san imao muke pre nekoliko godina kad sam otvarao svoj prvi internet nalog... sve kombinacije imena i prezimena su vec bile zauzete.... i onda ostade l (L) od prezimena i drax od imena.... i eto...covek se navikne :-D

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1257 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 7 sakrivenih i 1208 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Areal84, Asparagus, bladesu, BORUTUS, Brana01, Dimitrije Paunovic, Dorcolac, DPera, draganl, dushan, GandorCC, Georgius, Hexe, hyla, ikan, Karla, kihot, krkalon, kuntalo, ljuba, markF, mercedesamg, mgolub, Mi lao shu, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, MilosKop, Miroljub1979, Mixelotti, nemkea71, nextyamb, procesor, raptorsi, sasa87, shone34, Srle993, vathra, W123, zlaya011, 79693