"Merac signala" koji podrzava linksys uredjaje ?

"Merac signala" koji podrzava linksys uredjaje ?

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Najpoznatiji mi Strumbler ne podrzava linksys uredjaje (bar ne moj LNE 100TX). Mozete li navesti neki proggy koji je kompatibilan sa linksys uredjajima.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Jul 2003
  • Poruke: 862
  • Gde živiš: Vrbas / Vojvodina

taj tvoj uredjaj je ustvari ap u klijent modu i za njega nema pomoci sto se tice meraca signala ...



offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

U stvari ne samo za taj AP... Ni za jedan AP ne postoji program kao NetStumbler tako da ti jedino ostaje da se oslonis na "SiteSurvey" opciju koju taj AP sigurno ima ( mozda se ne zove bas tako Smile ) i na informacije koje tamo mozes da pronadjes... Valjda i tu sam AP daje neke informacije o signalu? Mada iz iskustva ti govorim da najverovatnije neces imati puno koristi od informacija o jacini signala koje daju AP-ovi Smile.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Da, postoji opcija unosenjem IP-a bridge-a u browser, tako da dobijem sve informacije: SSID, Linq quality i signal streight. Eto jedino me to bunilo (signal u db-ima) dal moze da se vidi, al kao sto vi rekoste nema leba od toga pogotovo sto je kod mene AP u kljent modu.

Hvala Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 990 korisnika na forumu :: 29 registrovanih, 4 sakrivenih i 957 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, babaroga, Brok, Dimitrise93, djboj, Djokislav, drimer, esx66, Fog of War, Gall, HrcAk47, ikan, Kibice, kobaja77, Koridor, laurusri, Lazarus, marsovac 2, NoOneEver Dreams, operniki, procesor, Srky Boy, Srle993, Sumadija34, Trpe Grozni, vandrej, VP6919, zlaya011, 125