NuSphere PHPed koristi li ko?

NuSphere PHPed koristi li ko?

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2005
  • Poruke: 172
  • Gde živiš: MUNZE KONZA AL'ZA LOMA

Da li neko koristi NuSphere PHPed? I zna li sta sve moze sa njim da se uradi?

Dopuna: 05 Jan 2006 19:56

Evo malo sam radio u NuSphere PHPed - u i dosao do zakljucka da je veoma korisna stvar.

Ovaj program simulira web server te stoga mozete da radite u php i da odmah isprobate vas rad, ima output prozor u kome se generise kod koji ste kucali u php-u. U sebi sadrzi php, my SQl i Apache server. All in one.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Probao pre par godina .. bilo je nekih bugova .. i koliko se sećam nije free ..
Mislim da je bolje da se instalira posebno php sql apache itd ..
Biraš sam verzije koje ti trebaju ..



offline
  • Pridružio: 01 Mar 2005
  • Poruke: 172
  • Gde živiš: MUNZE KONZA AL'ZA LOMA

Za pocetnike koji ne znaju kako da se instalira sve to (PHP, Apache , SQL...) moze biti od koristi.

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2005
  • Poruke: 249

Pa prvo sto treba da savladaju jeste instalacija i nacin konfigurisanja servera i php-a

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1322 korisnika na forumu :: 29 registrovanih, 4 sakrivenih i 1289 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bojank, bojcistv, ccoogg123, CikaKURE, dekir, Djordjevic, DonRumataEstorski, dragoljub11987, drimer, Excalibur13, galijot, Georgius, hyla, ikan, jackreacher011011, janbo, Kubovac, Lazarus, Leonov, Mcdado, Milometer, Milos ZA, milutin134, mnn2, novator, sasa87, Srle993, Trpe Grozni, Vlada1389