Koliko je dobar vas Anti-Virus program

1

Koliko je dobar vas Anti-Virus program

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Ukoliko ima zainteresovanih da provere koliko je dobar njihov AV program, mogu da postavim na server kolekciju od 593 virusa (u jednoj RAR arhivi - 1.5 Mb). Ukoliko ima zainteresovanih i moderatori dozvole postovanje linka, zeleo bih da napravimo mali test AV programa koje koristimo.

Moderatori, cekam vas odgovor.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Što se mene tiče može, al uz jedno ogromno crveno upozorenje i obaveštenje da to korisnici rade na sopstvenu odgovornost, kako nas ne bi optužili da širimo viruse.
I da se navede da je u eksperimentalne svrhe.



offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Diskutabilno je iz kog su perioda i koje su vrste ali meni nije problem ..
Možda bi bolje bilo da ti se obrati na PP ko je zainteresovan pa da tamo daš link .. ?
Ako već imaš link pošalji da vidim šta to imaš u kolekciji .. Smile

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Ajd bolje nemoj... i pored silnih upozorenja neko ce zapatiti neki virus/crva pa cemo mu jos kasnije biti krivi.
Ajd sacekaj jos 2 admina pa onda sta jos oni kazu.

Mozes meni slobodno na mail da pustis link ... necu se ljutiti.
Imao sam ranije neku kolekciju od jedno 50 ali sam i nju pocistio: mrzelo me da cuvam posto ionako redovno dobijam ove nove.

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Ja se slazem, neka bude kao sto je Goran predlozio. U pruincipu to i jeste u edukatiovne / eksperimentalne svrhe.
Korisnici znaju sa cim imaju posla tako da eventualna zaraza pada na njihovu odgovornost.
Znaci sve je cisto i jasno.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

PAZNJA!!! Dole postovani link vodi ka arhivi koja sadrzi viruse. Preuzimanje arhive iskljucivo na licnu odgovornost. Za eventualnu stetu ste iskljucivo sami krivi. Ova arhiva je namenjena iskljucivo za testiranje AV programa, znaci eksperimentalnog je karaktera. Namena ove arhive nije pricinjavanje bilo koje vrste stete. Ukoliko neko napravi stetu koriscenjem ove arhive, sam snosi odgovornost.

http://members.chello.at/bobby100/test.rar

pass za arhivu je : virusi

DA PONOVIM: SKIDATE OVO ISKLJUCIVO NA VASU LICNU ODGOVORNOST!!!

Postujte rezultate vasih testova ovde (molim vas).

edited by bobby

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Ishod:

Files = 593
Folders = 2
Packed Files = 5
Known viruses = 415
Virus bodies = 586
Disinfected = 0
Deleted = 586

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

bobby - Ako si pristupio KAV Beta testerima imaš obavezu da čuvaš dobijene podatke i rezultate, pre svega zato što je BETA i nije krajnji proizvod, pa upoređenje sa drugim antivirusnim programima (finalnim) nije fer ..

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

@Svitac - sklonio sam moj rezultat, mada mislim da je ovo ipak bio relevantan podatak

@GoranK - koji AV program si koristio za test?

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 236
  • Gde živiš: Naissus

Norton antivirus 2002:

Scan time : 2 min 50 s.

Scanned: 596
Infected: 587
Repaired: 288
Quarantined: 291
Deleted: 8

Napomena: Skenirao sam .zip fajl, mozda je zbog toga registrovan broj fajlova 596

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1390 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 5 sakrivenih i 1350 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, babaroga, Bokiboks, BSD, CikaKURE, darkangel, debeli, DPera, Georgius, hologram, hooraay, Karla, kuntalo, Lukaaa, Marko Marković, Mi lao shu, milenko crazy north, milimoj, Milometer, milos.cbr, opt1, procesor, raptorsi, Skywhaler, Srle993, Sumadija34, suton, TheBeastOfMG, Toper, Trpe Grozni, vasa.93, voja64, zlaya011, Zoca