Gif animator

Gif animator

offline
  • Pridružio: 22 Dec 2005
  • Poruke: 80
  • Gde živiš: Belgrade

Danas sam skinuo sa adrese koja je bila na forumu ovaj program ali nece da radi kad hocu da ga izbrisem,pise ovo mycity.rs/must-login.png

Dopuna: 21 Jan 2006 15:46

Kako da izbrisem nervira me!!!!Pomoc


pomeren topic by m4rk0



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Avg 2005
  • Poruke: 342

Ctrl+alt+del, nadji ga u procesima i iskljuci ga. Ako ne budes mogao da ga nadjes, postuj sliku Task Managera



offline
  • Pridružio: 22 Dec 2005
  • Poruke: 80
  • Gde živiš: Belgrade

Nece nema nista u task menager-u,probao i posle restarta i iz safe moda.Nece evo slike mycity.rs/must-login.png

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Gledas na pogresnom mestu. Pogledaj karticu sa procesima, ne sa aplikacijama.

offline
  • Pridružio: 22 Dec 2005
  • Poruke: 80
  • Gde živiš: Belgrade

Resio sam problem premestio u drugi folder i izbrisao odatle.Aj sad neka mi neko prporuci neki gif animator.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Koliko je već takvih tema bilo. Najbolji (po mišljenju većine) je ULEAD Gif Animator.

http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=25692

offline
  • Pridružio: 22 Dec 2005
  • Poruke: 80
  • Gde živiš: Belgrade

Video sam ja te teme,ali nijedan nece da radi

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

reko sa tamo a recicu i ovde:
MS gif animator!
http://www.freewareweb.com/cgi-bin/archive.cgi?ID=288

Potreban ti je neki program za crtanje! Znaci nacrtas nesto u tom programu i samo ubacis slike u gif animator, odaberes velicinu i duration i vozis Wink

offline
  • Pridružio: 10 Nov 2005
  • Poruke: 293
  • Gde živiš: `grad u kome je glupo voziti skejt`

evo ja koristim ovaj i on je besplatan....zove se `movies 12`
http://www.brothersoft.com/Multimedia_Graphics_Video_Tools_Movies_4213.html

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1353 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 7 sakrivenih i 1281 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Apok, Atomski čoban, babaroga, bladesu, Boris Bosiljčić, botta, cenejac111, DejanSt, Denaya, djboj, Doca, doktor1964, Dorcolac, dragoljub11987, dule10savic, Faki-Valjevo, GandorCC, Georgius, havoc995, HogarStrashni, ikan, ivicasimo, Joco Skljoco, JOntra, kalens021, Karla, kokodakalo, Krusarac, Krvava Devetka, kunktator, kybonacci, mačković, mercedesamg, Mercury, mile23, milenko crazy north, milimoj, Miloskec, MiroslavD, mrvica78, nebkv, nemkea71, nikoladim, NoOneEver Dreams, oganj123, opt1, panzerwaffe, Parker, Rogonos, Romibrat, ruso, sasa87, Shinobi, Sićko, slonic_tonic, SR-3m, vathra, virked, VJ, vukovi, wizzardone, YugoSlav, Zimbabwe