Tesko otvaranje mycity homepage

1

Tesko otvaranje mycity homepage

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2006
  • Poruke: 224
  • Gde živiš: Vrsac

E sad, izvinjavam se odmah ako ova tema tu ne pripada, ali u zadnja 2-3 dana ucitavanje pocetne stranice mycity-ja je nemoguce. FF 1.5 mi stalno izbacuje poruku da je isteklo vreme za otvaranje ove stranice, i tako sve iznova dok se jedva ne ucita. Napominjem da ostale sajtove, forume itd. ucitava kako treba. Da li je to neki problem sa FF, a ako jeste kako samo sa homepage mycity-ja?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ne znam... Ja isto koristim FF 1.5 na WinXP-u i radi mi fantasticno! Takodje na Linuxu koristim FF 1.0.7 i tamo mi sve radi kako treba.



offline
  • Pridružio: 30 Jul 2004
  • Poruke: 174
  • Gde živiš: "Kako Bubanj kaže!"

neobee ima problema sa linkom [provajder koji izajmljuje link mycity-ju]

provereno... svima se kochi ovih dana [izuzetak je verat i provajderi koji imaju link ka veratu, jer verat ima zaseban link ka neobee-ju]

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

Juce sam imao problema od 10 do 15h. PItao sam pecu i potvrdio mi je da link zeza..

Hvala bogu sada je sve uredu.

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9490
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Dešava se ljudi, ništa nije čudno - i meni po nekad veoma teško otvara, a i kad uđem na forum desi se da mi podforume neće da otvori.

offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

Meni se cak u poslednje vreme pored problema sa MC-om desi da i sam net 'pukne' ( SBB ). Smile - pa zivim nekako Smile

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

ralle ::neobee ima problema sa linkom [provajder koji izajmljuje link mycity-ju]



Neobee.net NE iznajmljuje link MyCity-ju nego server stoji u switchu sa ostalim serverima online. Wink
Bilo je tech problema oblika da je Telekomov link imao cudne tripove ali je to reseno. (npr subota izmedju 08-11h... )

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Ovu gresku mi vec treci put izbacuje https://www.mycity.rs/must-login.png

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

DR ::Ovu gresku mi vec treci put izbacuje https://www.mycity.rs/must-login.png

meni je isto to izbacilo malopre kad sam slala pp, i onda sam greskom tri puta poslala istu poruku, jer sam mislila da nece da posalje

Dopuna: 24 Jan 2006 23:48

i sad mi to stalno izbacuje,gde god da pisem na forumu

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

mail server je pao, bice sredjeno uskoro.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1254 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 5 sakrivenih i 1209 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Areal84, bigfoot, Bobrock1, Centauro, crnogorac, dika69, Dorcolac, GandorCC, Georgius, HrcAk47, ikan, ILGromovnik, Karla, Kubovac, Lieutenant, lord sir giga, Luka Blažević, marsovac 2, MIg, milenko crazy north, minmatar34957, miodrag, mkukoleca, nedeljkovici, novator, pein, Pikac-47, Rakenica, raptorsi, RJ, royst33, ruma, shone34, Singidunumac, stegonosa, vandrej, Vlad000, wolf1, zziko