Opišite i preporučite filmove koji su na vas ostavili utisak

92

Opišite i preporučite filmove koji su na vas ostavili utisak

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Schindler's List Svaki komentar je suvishan



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Interstate 60

vrlo zanimljiv Wink



offline
  • YeaH 
  • Nebulozna egzistencija čoveka
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 14

poslednji film sto sam gledao je bio !! THE PUNISHER

na kompijuteru DivX ! ,,, COOL film akcija/horor
nedavno je bio i u bioskopu i tamo sam ga gledao !! aha !
radi se o coveku agentu FBI Frank Cassel kome su poubijali porodicu
i njega ostavili da umire najgore kako su mogli Hauard Saint covek koji je naredio ubstvo njegove Frankove porodice zbog toga sto je Frank radeci na misiji namestio ubistvo Bobby - u zbog valjanja s oruzijem !!! krece u osvetu Saint - u sa najgorim planovima sto covek moze da izmisli !!!

JEL NEKO GLEDAO TAJ FILM AKO NIJE NEKA GA GLEDA !!!!

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

YeaH ::poslednji film sto sam gledao je bio !! THE PUNISHER

na kompijuteru DivX ! ,,, COOL film akcija/horor
nedavno je bio i u bioskopu i tamo sam ga gledao !! aha !
radi se o coveku agentu FBI Frank Cassel kome su poubijali porodicu
i njega ostavili da umire najgore kako su mogli Hauard Saint covek koji je naredio ubstvo njegove Frankove porodice zbog toga sto je Frank radeci na misiji namestio ubistvo Bobby - u zbog valjanja s oruzijem !!! krece u osvetu Saint - u sa najgorim planovima sto covek moze da izmisli !!!

JEL NEKO GLEDAO TAJ FILM AKO NIJE NEKA GA GLEDA !!!!


Jesi li ti chuo nekad za rech SPOILER?
Sad poshto si mi lepo preprichao film i nemam neku zhelju da ga gledam Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

@ Acid cudi me da ga nisi do sada odgledao


meni se film nesvidja jos jedna losa ekranizacila Marvel Stripova

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Jovana ::@ Acid cudi me da ga nisi do sada odgledao

Ne volim filmove koji su radjen i po stripovima..izuzev Sin City-ja Razz a i mnogo vishe mi se svidja Punisher sa Dolph Lundgrenom

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2005
  • Poruke: 2908

Upravo sam ponovo odgledala "NOC VESTICA-20 godina kasnije".
I ja se pitam ,evo,da ne kazem koliko godina,da li je Majkl covek ili robot,jer su ga preterali u svim pogledima,preterivanje i za horor film.Sto ga nisu stavili u kategoriju SF filmova?Tako me i glupost od "Duhova sa marsa"nervirala....

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2005
  • Poruke: 821
  • Gde živiš: In the middle of a Neverland...

Film koji je na mene ostavio ubedljivo najjaci utisak je makedonsko ostvarenje "Osveta". Gledah ga jedne noci, u kasne sate, na Studiju B. I nista vise nisam cula o tom filmu, niti sam uspela da mu pronadjem traga. Ako neko naleti na njega, neka ga ne propusta.

offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

Jasmina ::Upravo sam ponovo odgledala "NOC VESTICA-20 godina kasnije".
I ja se pitam ,evo,da ne kazem koliko godina,da li je Majkl covek ili robot,jer su ga preterali u svim pogledima,preterivanje i za horor film.Sto ga nisu stavili u kategoriju SF filmova?Tako me i glupost od "Duhova sa marsa"nervirala....


I ja sam ga gledao i mislim ona mu na kraju odrubi glavu, a posle je izaso novi nastavak, mislim...

offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7912
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Sinoc odgledah "Catch Me If You Can"... Spilberg odradio sjajan i za njega reziserski malo atipican film, par scena su me odusevile (npr. novcanica koja prolece hodnikom pored zblanutog Toma Henksa), Tom Henks brilijantan, Di Kaprio, iako ga ne volim, sjajan, transformacije iz deteta u prevaranta pa u osudjenika prosto savrsene...

Opsti utisak: zadovoljan Smile
ocena 4.5 / 5

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1133 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 3 sakrivenih i 1069 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, Acivi, ajo baba, ALBION101, amstel2, aramis s, armor, babaroga, BlekMen, bojank, BORUTUS, Bubimir, bufanje, celik, cenejac111, Darko8, Denaya, Dimitrije Paunovic, djboj, doklevise, Dorcolac, dule10savic, Frunze, GenZee, gomago, havoc995, Helket, Ivica1102, Kibice, kikisp, Klecaviks, krkalon, Krvava Devetka, Kubovac, kunktator, ljubacv, Marko Marković, mercedesamg, Mikulino, milenko crazy north, milimoj, Milos ZA, nemkea71, novator, oldtimer, panonski mornar, procesor, Romibrat, S2M, saputnik plavetnila, sasa87, simazr, Sir Budimir, Sirius, solic, Srle993, Stoilkovic, tubular, vasa.93, Vlada1389, 125