cirilica

cirilica

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2005
  • Poruke: 220

ne radi mi cirilica u flash-u
jel zna neko kako da to profercera?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jan 2005
  • Poruke: 75

Strart>Control Panel>Regional and Language Options>Languages>Details>Add pa iz padajuceg menija izaberes Serbian Latin ili Cyrilic i ides na Apply pa na Ok to je da ukljucis Srpsku tastaturu. Ako to vec imas ukljuceno onda ovo ispred preskoci naravno. Izadjes odatle otvoris Flash uzmes alat za pisanje izaberes cirilicni font stisnes Alt/Shift zajedno da prebacis na Srpsku tastaturu i kucas, neke od nasih znakova imas na tastaturi direktno a za neke stisni "Desni" Alt taster i trazi. Namerno sam obelezio ovo desni jer preko levog Alt-a neces naci nista od nasih znakova. Isprobaj malo snacices se sigurno Smile



offline
  • Pridružio: 12 Dec 2005
  • Poruke: 220

ma nece
izlaze mi sve neki hijaroglifi

offline
  • Pridružio: 30 Nov 2005
  • Poruke: 63

Kod mene to radi, samo u Language baru promenim font u cirilicni, onda u tekst box kad kucas kucas nasa slova.I to je to.

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2005
  • Poruke: 220

ama nece pa nece

Dopuna: 03 Feb 2006 10:49

e skinuo sam jutros i sothink swf quicker i na njemu nece da radi cirilica
kad pisem sve su neki hijaroglifi, ali kad to isto prekopiram u word ili u neki drugi program ispadne cirilica.

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Probaj sa promenom default fonta u tom programu ..

offline
  • CrowN  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2005
  • Poruke: 518

Strart>Control Panel>Regional and Language Options>Languages.
Idi na Advanced i promeni Language for non-Unicode program u Serbian (cyrilic)
Mozda tako proradi.

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2005
  • Poruke: 220

MA NECE NI NASA LATINICNA SLOVA

Dopuna: 05 Feb 2006 16:16

vjerovali ili ne ali je proradilo poslije reinstaliiranja windowsa

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1013 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 5 sakrivenih i 961 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., bojanM84, BORUTUS, BraneS, brundo65, ccoogg123, dankisha, Dannyboy, Djokkinen, Doca, DonRumataEstorski, DragoslavS, GenZee, Grah0, helen1, ikan, Joja, JOntra, Još malo pa deda, kovinacc, Kubovac, kunktator, kybonacci, ljubacv, loon123, LUDI, mean_machine, milenko crazy north, milimoj, misa1xx, MrNo, Nemanja.M, nemkea71, nenad81, nick79, novator, opt1, panzerwaffe, royst33, savaskytec, Seeker, slonic_tonic, solic, stalja, theNedjeljko, VJ, Zi0mek