Ikonica X kod sata

Ikonica X kod sata

offline
  • sumba 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 04 Feb 2006
  • Poruke: 3
  • Gde živiš: Beograd

JEl zna neko kako da sklonim ove "ikseve" kod sata stalno me smaraju? Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Kako izgledaju ti 'iksevi' ?



offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

obavestenje svima: ovako nemusta i glupava pitanja ubuduce cu odmah brisati, bez obzira da li je u pitanju novi ili stari korisnik!

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 219

pa, probaj da udesis jos par "Oxeva", mozda bude zanimljivije.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

ako su to oni "masni i debeli iksevi" mozda je spyware (desilo se drugu jednom isto)! Ako je pak neki tamo drugi iks proveri scheduler i njegove zadatke (mada ne verujem) mozda je neki aktivan!?

offline
  • Arizon 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 10

Mislim da ti javlja da ti je ukljucena integrisana kartica koja ne radi.
Da li izgleda kao dva monitorcica i preko njih X?
Za ostale x-ove ne znam.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Ima ovaj aktuelni hoax koji ubacuje ikonicu u tray. Ikonica lici na crveni krug sa iksom u sredini. Taj hoax non-stop izbacuje poruku da je komp zarazen, i predlaze skidanje njihovog anti-adware programa za koji treba izdvojiti 35$.
Vecina AV programa uklanja taj hoax bez problema.

offline
  • sumba 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 04 Feb 2006
  • Poruke: 3
  • Gde živiš: Beograd

Uspeo sam da obrisem ikseve to je ustvari bio spyware skino sam program sa neta ali hvala u svakom slucaju Surprised

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 756 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 3 sakrivenih i 715 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, antonije64, Apok, Arahne, aramis s, Areal84, ArmyBoss, Atomski čoban, ccoogg123, CikaKURE, dankisha, debeli, deimos25, deLacy, FileFinder, Georgius, Kubovac, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Milos ZA, MiroslavD, Mixelotti, Nemanja.M, nenad81, NoOneEver Dreams, nuke92, operniki, panzerwaffe, pein, procesor, RJ, robert1979, Smiljke, vathra, zbazin, |_MeD_|