"Radna" mjesta

1

"Radna" mjesta

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

Evo nek ovaj topic bude za postanje slika nasih "radnih" mjestasca..od kud tipkamo i sve to skupa Wink Smile

Evo da ja probijem led Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd



mada za mesec dva ce izgledati skroz drugacije, selim se.... juuuuupi Very Happy



offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Ne svidja mi se kad je sredjeno...Razbacaj malo te stvari i nabacaj kablova i papira pogledaj kako Cyrus i Gammzy to rade.

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Ja hronicno patim od reda tako da je meni ovo ok Very Happy Mislim sto se tice radne povrsine rezervisane za komp, a inace iza je sto, pisaci, koji je uvek u haosu, jer tako jedino mogu da ucim, mada ovde nije pitanje kako se tebi svidja, zar ne Very Happy Meni ovako odgovara Very Happy

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Eh eh ne bih bio ja perfekcionista da mu ne nađem manu, menjaj monitor za neki sa crnim okvirom zbog estetike. Wink Šalim se, it's your choice, enjoy. Smile
Dobro se snalaziš na malom prostoru.

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Ma znam, i mene je to nerviralo u pocetku, crven mis, plava podloga, sivo monitor, crno-sivi zvucnici, crno kuciste, sad ima sivi cd rom al svremenom sa srasla sa njim Very Happy pa vise ni ne primecujem, a mali prostor, pa mala sam ja devojcica pa mi ne smeta Very Happy bice ljudi uskoro veeeeeliki sto kad se preselim, samo da odeeeeeeem

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

@Cyrus
Sklanjaj tu antenu od monitora! Ako je to wireless phone gubiš žestoko na dometu...

@SAnja
Čestitam na IBM tastaturi... samo što meni smeta "ono za odmaranje ruku"... a i isuviše ti je mali sto za komp... (vidi moj Very Happy)

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

@gamzzy

ono sto nisi video je da je i kuciste ibm Very Happy Bebee Dol brand name Very Happy imam i nekog misa praistorijskog isto ibm al koristim ovog, lakse mi je ipak sa scroll-om da radim Very Happy
e znam i ja da je to mali sto al sta da radim kad nemam drugi, na pisaci ne mogu da stavim jer mi treba za ucenje jer kao sto rekoh kad krenem da ucim preko celog stola su knjige, ali imam ja i drugi komp Very Happy on je u jednoj boji, sivoj, i na oooooogromnom je stolu, al nemam tu sliku.... ali kazem ljudi, bice, jos malo, samo jos dva-tri meseca i dobijem veliki sto i veliku udobnu stolicu i veeeeliki krevet, sve veliko Bebee Dol Very Happy

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Smile ..
ja ću morati malo da sredim stvari pre nego što ih slikam .. (sramota bre .. Sad )

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Procitaj moj post na ovoj temi...ne volim kad je srdjeno Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1068 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 7 sakrivenih i 1019 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., antonije64, Areal84, Asparagus, babaroga, Brana01, Cassius Clay, Chainsaw, darkangel, Dimitrise93, draganca, FileFinder, FOX, hologram, HrcAk47, hyla, ikan, jackreacher011011, Karla, krkalon, laurusri, Leonov, Lieutenant, ljuba, Luka Blažević, madza, milos.cbr, milutin134, novator, Outis, pein, RJ, S2M, saputnik plavetnila, Singidunumac, Toper, tubular, VJ, vladulns, Yugol33, zillbg