diplomski rad - zastita od hakerskih upada

diplomski rad - zastita od hakerskih upada

offline
  • Coko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2006
  • Poruke: 2

Vjerovatno sam na pogrijesno mjesto stavio ovu temu,ali posto je frka rekoh odje ce bit najbolje,nego da krenem,radi se o mom diplomskom radu koji moram pocet ovih dana,tema je zastita od hakerskih upada,but profesor nam je danas rekao da uzmemu kao temu opis nekog od hakerskih alata,kolega sa faxa je uzeo za temu snifere,ja za drugi alat ne znam,pa rekoh da se obratim odje jer se nadam da ce me neko uputit na par korisnih linkova,bilo bi pozeljno naravno kad bi ta literatura bila na nasem jeziku,ali i na engleskom ce mi bit od pomoci pa cu prevodit nekako,pokusacu sa googlom naravno nesto da iskopam,ali ipak mislim da ce me ljudi sa ovog foruma uputit na neko bolje mjesto.Pa ako je bilo ko raspolozen neka mi pomogne makar malo,svaka pomoc pa i mala je dobrodosla.Hvala unaprijed! Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=24903

A sto se tice domace literature, idi na http://phearless.org/ i procitaj tutorijale od _bl00dz3r0_ .



offline
  • Coko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2006
  • Poruke: 2

T H A N K S ! ! ! Nemas pojma kolko mi ovo znaci,bas sam u skripcu sa vremenom,a ni profesor se nije bas angazovao da nam pomogne,tako da mi moramo cackat po netu.Hvala jos jednom!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1219 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 9 sakrivenih i 1158 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, airsuba, ajo baba, Alibaba1981, amonsrb, aramis s, bagor10, bankulen, Bobrock1, bojcistv, ccoogg123, celik, darkangel, darkstar101, dekan.m, DonRumataEstorski, draganl, GandorCC, GenZee, GORDI, kinez88, krkalon, kybonacci, Litostroton, LUDI, macak44, madza, MB120mm, mercedesamg, Metanoja, mikrimaus, milenko crazy north, mkukoleca, naki011, nemkea71, nuke92, pacika, Panonsky, Parker, Romibrat, scimitar19, stankolich, Stoilkovic, tubular, virked, vobo, Webb, wolverined4, YugoSlav, zixmix, zlaya011, 79693