Problem sa instalacijom SP 2 u XP

1

Problem sa instalacijom SP 2 u XP

offline
  • Pridružio: 10 Nov 2003
  • Poruke: 44

Ne mogu da instaliram SP2 u Xp u instalacija dodje do pola a onda prijavi zabranu pristupa, pri tome nemam ukljucen ni jedan antivirus.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Ako nemaš anti-virus možda imaš samo virus ?
Proveri da li si na administratorskom nalogu i pogasi sve aktivne procese prilikom instalacije SP2.



offline
  • Pridružio: 02 Mar 2006
  • Poruke: 6

Okani se SPa 2: Popravi ti 5 gresaka u Windowsima XP kako bi mogao napraviti novih 10! Radim instalacije Windowsa (XP i 2003 tweaked) svaki dan (posao) i vjeruj mi na rijec SP1A radi bolje (naglasak na ono A).

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@unicorp
Molim bez ovakvih saveta. Decko je pitao konkretno pitanje i necemo ponovo da prolazimo kroz raspravku da li treba da se stavlja sp2 ili ne.
Ako je vec krenuo da stavlja SP2 znaci da je odlucio da ga stavi..

offline
  • Pridružio: 23 Avg 2005
  • Poruke: 275
  • Gde živiš: Apatin

@amoca
i meni se isto to desilo i svaki put isto.nema sanse da mi se instalira.probao sam mali milion puta

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Moj jedini savet je da SP2 instaliras odmah nakon instalacije sistema, kada jos nemas ni jedan program ili drajver instaliran.
Jos bolje od toga je integracija SP2 na instalacioni CD Windowsa. Pisano je o tome na forumu.

offline
  • Pridružio: 23 Avg 2005
  • Poruke: 275
  • Gde živiš: Apatin

pa ja sam i tad probao al nece

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

A da probas da se na masinu ulogujes kao administrator??? Mozda to pomogne. Daklem, start, log off, pa kad dobijes onaj login meni od windowsa ctrl+alt+del, del (drzis ctrl i alt i dva puta lupis del.) Dobices onaj klasicni login screen, gore ide Administrator, dole ide password administratora. Probaj odatle, a ako ni to nece, onda probaj iz safe moda... Ako ni odatle nece, bacci makinu u moracu (sala, ne znam sta da radis onda...)

offline
  • Pridružio: 21 Dec 2005
  • Poruke: 5
  • Gde živiš: Serbia

E a jel instaliras na XP sp1 ili na XP bez SP ??? Taj SP2

Mozda je to problem... 100% moze da se instalira, ja sam radio, ali sa SP1 ne sa XP bez SP

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

SP2 ne zavisi od toga da li je SP1 instaliran.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 818 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 1 sakriven i 810 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bobrock1, Darko001, mrav pesadinac, naki011, Srle993, voja64, zziko