Program za besplatno slanje SMS sa GPRS-a (mig33)

1

Program za besplatno slanje SMS sa GPRS-a (mig33)

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2005
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: beograd

Nisam siguran da sam ovo video na mc-ju mada zasluzuje apsolutnu paznju svih onih koji imaju gprs pristup na svom mob-u.

Elem, preko ovog java programcica mozete slati sms poruke dok ste na gprs-u i samim tim poruka od par kolobajta vas kosta nekoliko para.

Neverovatno
Za sve informacije idite ovde http://www.mig33.com/ a za direktan dowload na telefon wap.mig33.com

edit by nikoola



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • CrowN  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2005
  • Poruke: 518

Odlicna je stvar mig33, dobije se 10 besplatnih poruka za prijavu i jos deset ako jos nekog uclanite, pa jos deset, deset...



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Vec je bilo ali sam brisao, jer je decko trazio da uclani druge ljude.
Program je extra koristim ga vec 2 meseca. mada su sad smanjili na 10 poruka po regitrovanju, dok je nekad bilo 30.

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Znaci program me je odusevio Wink jos samo kad bih znao... odakle da proveravam koliko mi je ostalo kredita Bebee Dol gde to da vidim?

offline
  • CrowN  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2005
  • Poruke: 518

Pa valjda na Menu->My Account->My balance. Ako ti pise npr. 0,60$ imas jos 6 poruka.

offline
  • Pridružio: 10 Nov 2004
  • Poruke: 966
  • Gde živiš: Novi Sad

Programcic je super.
Ali me je zainteresovalo da ima i da se moze pozvati nekoga.
Je li to neko probao i koliko skida kredita na 63 mrezi.

SSpin
Imas tamo My contacts pa onda My account i onda ides na My balance i vidis koliko imas .

POZDRAV!!!

offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 990
  • Gde živiš: Kucura

1$ = 10 poruka? Moze se doplatiti kredit?
btw. kako da prijavim nekoga?

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

@FIFI
Probao, ali ne funkcionise kod nas.

@biser
Moze da se doplati kredit preko kreditne kartice.
Kako da prijavis?? pa u meniju imas Invite friend (ukucas svoj username i njegov broj mobilnog +3816********).

offline
  • Pridružio: 10 Nov 2004
  • Poruke: 966
  • Gde živiš: Novi Sad

Ako imam 0.45$ jeli mi oni sami oplate za jedan dan ili cak dok budem imao 0.0$ pa tek onda?
Da li mi oni uplacuju kredit (misim money) svakih 12h ili svakih 24h?

@nikoola
Ne moze ni na jednoj od nasih 4 mreža?

POZDRAV!!!

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

FIFI-DREX ::Ako imam 0.45$ jeli mi oni sami oplate za jedan dan ili cak dok budem imao 0.0$ pa tek onda?
Da li mi oni uplacuju kredit (misim money) svakih 12h ili svakih 24h?


Ne razumem, ajd pojasni to malo bolje?

Kako mozes da imas 0.05 kad je poruka 0.1??

Probao sam sa 064 i 063 i ne moze.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1299 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 9 sakrivenih i 1231 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Ben Roj, Bobrock1, bojcistv, bokisha253, Boris90, brundo65, comi_pfc, CrazyDiablo, crnitrn, deLacy, Denaya, DPera, DragoslavS, gorican, gorval, hatman, ikan, Istman, JimmyNapoli, kalens021, Karla, Kibice, kunktator, kybonacci, Litostroton, Magistar78, MB120mm, mercedesamg, Mercury, mik7, mile23, nebkv, Nemanja.M, nemkea71, nenad81, novator, nuke92, oldtimer, opt1, panzerwaffe, repac, rovac, sasa87, SR-3m, Srle993, Stoilkovic, theNedjeljko, tubular, VJ, vladaa012, vobo, wizzardone, wolf431, wolverined4, Wrangler, xoxxvelja, yrraf, Zerajic