CUVAJTE SE LJUDI!

1

CUVAJTE SE LJUDI!

offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

Ovo je ludilo...mislim da nije bilo nista slicno!

Par sati posle NetSky.D izgleda da je stigao i NetSky.E koji stize u zip-u ili exe-u, a nedugo zatim i Bagle.H koji stize u zip-u sa password-om koji je naravno u telu poruke Evil or Very Mad

3 epidemije istog dana...ja ovo ne pamtim Twisted Evil

stoga, update pri svakom "ulasku" na net pre bilo koje druge aktivnosti i vrlo oprezno sa mejlovima...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jan 2004
  • Poruke: 136
  • Gde živiš: Novi Sad

Hmmm...Jos se ja chudim kako sam nocas radio update za Nortona a danas vec nove definicije...

Totalno su poludeli..



offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

c c c c c c c c.............ma necu nista da kazem......SmileSmileSmileSmile

offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

blu3army ::Hmmm...Jos se ja chudim kako sam nocas radio update za Nortona a danas vec nove definicije...

Totalno su poludeli..


Kaspersky radi update baza na svaka tri sata. Ovo sto mi vidimo kao velike epidemije su izgleda vrh ledenog brega, jer ima hrpa malih sporosirecih virusa na koje nam ni ne skrecu preteranu paznju.
Dakle, veceras sam posle 19h uradio update i imao sam 83103 definicije u bazi...sada sam uradio novi update (to je onaj update u 21h GMT) i imam 83120 definicija.
Znaci - 17 novih za 3 sata! Bebee Dol

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Nema ništa u pošti za sada .. al moram da se 'dopunim' .. 83068 ..

offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

samo da dopunim da se velike katastrofe desavaju ovih dana ... iz iskustva ...

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Mire, jeste li se izvukli? Kolika je šteta?

offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

ne mogu to da ti kazem Smile ali upozorenje vazi za sve Smile

offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

...a evo posle jutrosnjeg update-a smo vec na 83141! Shocked

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

Bas sam se zalila Puky-ju da sam jutos dobila neko debilno obavestenje sa ptt-a na bitsyu adresu da mi je neko ciju adresu prvi put u zivotu vidim poslao taj NetSky.D, ono samo txt obavestenje...bez bilo kakvog attachmenta

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1207 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 6 sakrivenih i 1150 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., Alibaba1981, aramis s, babaroga, bagor10, Bojan85, bojank, Boris Bosiljčić, bufanje, darkangel, dejina811, djordje92sm, DonRumataEstorski, Dorcolac, flash12, GandorCC, Georgius, GORDI, goxin, havoc995, ivicasimo, Klecaviks, kybonacci, loon123, LUDI, madza, mean_machine, Mercury, milenko crazy north, Milometer, moldway, mushroom, nuke92, panonski mornar, pein, procesor, radionica1, S2M, slonic_tonic, SR-3m, Toper, vlad4, vladaa012, vladulns, wizzardone, YugoSlav, Zaledjeni, zdrebac, zeo, zillbg