SBB kablovski internet

1

SBB kablovski internet

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2005
  • Poruke: 403
  • Gde živiš: Beograd

Odlucio sam da sebi uvedem kablovski internet,a posto egzistiram u Nisu jedina mogucnost mi je SBB (vec imam njihovu kablovsku televiziju).
Posto ovde ima korisnika SBB-a zamolio bih ih da mi napisu njihova iskustva sa istim.
Znaci uzecu najjeftiniji flat pristup (1500 din mesecno,dinamicka IP adresa) pa me interesuje sve oko toga (peer-to-peer prvenstveno).

Pozdrav i hvala unapred



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 683
  • Gde živiš: Sr. Kamenica

Kontam, neces se razocarati GARANTOVANO Exclamation
Kabel je kabel, video sam... Wink



offline
  • Pridružio: 09 Feb 2005
  • Poruke: 349
  • Gde živiš: Novi Sad

Lepo ti ga stanco skont'o Smile
Idi lepo na SBB forum pa tamo citaj i sve ce ti biti jasno, mislim da ima dosta iz Nisa a i rasprava o p2p je uvek aktuelna.

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Nisam iz Niš .. ali obavezno pazari flat .. nalog bez ograničenja protoka ..
za p2p funkcionisanje će neko već da se pojavi ..

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

Kraljevo, sbb dosao u zgradu kod komsije covece, njemu komp brze otvara stranice nego foldere....znaci nisam mogao da verujem kako pici Shocked

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2005
  • Poruke: 224
  • Gde živiš: Niš

centaur ::Odlucio sam da sebi uvedem kablovski internet,a posto egzistiram u Nisu jedina mogucnost mi je SBB (vec imam njihovu kablovsku televiziju).
Posto ovde ima korisnika SBB-a zamolio bih ih da mi napisu njihova iskustva sa istim.
Znaci uzecu najjeftiniji flat pristup (1500 din mesecno,dinamicka IP adresa) pa me interesuje sve oko toga (peer-to-peer prvenstveno).

Pozdrav i hvala unapred


Proveri tehničku mogućnost uvođenja... ja ih molim već 3 meseca, iako mi je prvi priključak udaljen jedva 50m, da dođu pa nema nigde nikog...

Preporuka... bolje uzmi 256K... za 500 dinara više dobiješ dva puta bržu vezu...

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

p2p DC ce ti raditi, sto se tice neta bices na passive, a sto se tice lokalnog hub bices na active i sve ce ti raditi. Za net hub neces bas moci sve da skidas...
Idi na njihov forum i vidi kakvi su.... pohvale i kritike.... ja imam lose iskustvo

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2005
  • Poruke: 403
  • Gde živiš: Beograd

Hvala na odgovorima.Definitivno sam ja odlucio da ga uvedem,samo sam pre samog ulaska u svet broadband-a hteo da cujem i vasa iskustva.
Pozdrav.

Dopuna: 01 Jul 2005 19:15

Samo mali rezime za kraj ove teme.
Gledajuci forum SBB-a primecujem da skoro da ne postoji zadovoljan korisnik bilo kog paketa (mada onih sa ozbiljnijim paketima i nema tamo,a meni su i nezanimljivi).

Dopuna: 01 Jul 2005 19:16

PS Cak su me ubacili u dilemu:UZETI ILI NE?

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

pa iskreno da ti kazem znaju da budu dobri a znaju da budu bas problematicni skoro sam imala problema sa netom trebalo im je 10 dana da se dovuuku do mene iako sam u centru

offline
  • Pridružio: 06 Mar 2005
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: Grad Kragujevac

ma uzmi ja je imam vec 1 godinu i nije u opste lose p2p radi ok do 16kb\s sto je odlicno!!!! Surf ide mnogo dobro

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 933 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 7 sakrivenih i 911 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bestguarder, ladro, laki_bb, Lazarus, mean_machine, MikeHammer, nenad81, Parker, sickmouse, SlaKoj, Srky Boy, Trpe Grozni, W123, Zimbabwe, zzapNDjuric99