Ako zelite da primate uplate sa VISA kartica

1

Ako zelite da primate uplate sa VISA kartica

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

https://www.2checkout.com/

Sistem radi ovako.
Otvorite nalog kod njih [50$ kosta otvaranje].
Tamo podesite formu za placanje, recimo ovakvu: https://www.2checkout.com/2co/buyer/purchase?sid=5.....oduct_id=5
Taj link na svom sajtu postavite, i preko njega vam placaju VISA karticama.

Svakih 15 dana vam oni salju uplaceni novac na vas devizni racun [ako imate vise od 300$ uplaceno].
I to je cela magija Smile

Provizija je:Citat:# $0.45 per Sale
# 5.5% of Sale Amount



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

To otvaranje je jednokratno ili je godišnja članarina ?



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

Jednokratno!
I ne primaju samo Visu, vec i Mastercard, American Express, Discover, JCB i Diners.

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 194
  • Gde živiš: London, UK

ovi uzimaju dosta, 5.5% plus ovih 0,45, a Pay Pal $0.30 for each transaction plus 2.9 % of price...

offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

@Knindza, tebi isplacuju, ali ne isplacuju skoro nigde van USA/UK/EU i Singapore

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 194
  • Gde živiš: London, UK

meni i treba samo za uk za sada, Pay Pal je najpoznatiji i kazu najsigurniji ako stavim nesto drugo sto ljudi ne znaju, onda ce se razmisljati dali da kupe online... zato sam hteo pay pal i trebo bi mi nekako da mi doprilike objasni sta mi treba za to ....

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2006
  • Poruke: 40
  • Gde živiš: Belgrade/Amsterdam

2CO. je Profesionalni sistem naplate,svaka kartica se proverava 24h pre nego sto legnu pare na vas racun. Korisnik koji placa je maksimalno zasticen,i na bilo kakvu zamerku 2CO. ce mu momentalno vratit novac,isto tako i korisnik koji koristi 2CO. je zasticen od prevara kradenim kreditnim karticama. Vrlo vazna stvar je da salju pare na devizni racun u sve drzave.

offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

Uni Web Hosting Inc. ::...isto tako i korisnik koji koristi 2CO. je zasticen od prevara kradenim kreditnim karticama...

-Samo cu se nasmesiti na ovo Smile .
-Doduse 2CO je mnogo bolji Payment System od WorldPay-a kojem za cvv2 mozes uneti i 000 (tri - cetiri nule) - sto znaci da su provere minimalne.
A sa druge strane,ima i 2CO svojih propusta Wink

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2006
  • Poruke: 40
  • Gde živiš: Belgrade/Amsterdam

Mi smo imali par slucajeva,iz Vijetnama,Malezije,USA... I posle provere od strane 2CO sve su bile blokirane. Dali je moguce platiti kradenom kreditnom kreditnim? Hehe,sigurno da je moguce.

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2005
  • Poruke: 286
  • Gde živiš: Tamo daleko,tj.Beograd City

Sta mislite o pakom pay-u


http://www.pakom.com/ipg/PakomPaymentGateway.aspx

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1121 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 7 sakrivenih i 1076 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ajo baba, Asparagus, Atomski čoban, babaroga, bobomicek, Brana01, CikaKURE, Dimitrise93, DonRumataEstorski, Dorcolac, DPera, Dvojac005, FOX, hooraay, HrcAk47, ivan1973, jackreacher011011, Još malo pa deda, Karla, ladro, Lazarus, LUDI, milenko crazy north, milos.cbr, moldway, nebidrag, nemkea71, nenad81, NoOneEver Dreams, Romibrat, sasa87, Sirius, stegonosa, vathra, W123, zlaya011, |_MeD_|