Kaspersky Anti Virus ~ Lokalizacija ?!

Kaspersky Anti Virus ~ Lokalizacija ?!

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Pitanje je za distributera KAV'a , a očekujem i predloge od članova foruma.

Na gostovanju E. Kasperskog u Beogradu jedno pitanje prisutnih bilo je vezano za lokalizaciju softwera, naravno u saradnji sa distributerom.
Interesuje me da li se započelo sa radom ili bar nekim pripremama Question

Moglo bi se početi prevođenje prvo FaQ'ova (zvaničnih) koji bi bili recimo dostupni preko sajta distributera za download .. o prednosti lokalizacije mislim da nije potrebno govoriti .. to je valjda svima jasno ..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Meni lično neće puno značiti, ali bih baš voleo da imamo lokalizovan KAV, što da ne?



offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

Nikakav problem, ali... Very Happy
Poceli smo mi tu pricu sa njima jos odavno i sve je OK, ali normalno zahteva vreme i sredstva. Stoga smo anketirali korisnike i dobili odgovor u skoro 100% slucajeva kao stoje napisao i GoranK. Cak nema interesovanja ni za prevedene manuale! To nas je malo usporilo, da ne kazem odbilo od cele ideje.
Osim toga, nove verzije lokalizovanih verzija se pojave par dana posle novih verzija na engleskom...a nekako volimo da istog dana kada i u svetu, ponudimo svez KAV i kod nas Wink
Sve u svemu, cim se dostigne kriticna masa, nema nikakvih razloga da se to ne desil...cak nece biti problema ni da bude cirilicni - bar ce to lako da ide sa KL-om Cool

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Jesam za lokalizaciju ali ... ja je jos necu koristiti.

Sto se tice rada : uvek !!!

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Postojeći klijenti su se već navikli .. radi se o mogućnosti da se novi klijenti privuku .. bar ja tako gledam na stvari .. i da se narodna masa privuce ..
Mnogi poznanici nisu bas neki poznavaoci Engleskog jezika i u radu sa mnogim programima mi postavljaju svakakva pitanja koja bi vrlo lako nasli u nekom FaQ'u samo da znaju da ga procitaju ..

Smile ~ Očekujući kritičnu masu ..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 931 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 2 sakrivenih i 922 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Areal84, Djole, ladro, Milos82, novator, nuke92, shaja1