Radio My City

1

Radio My City

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Nešto novo u našem virtualnom gradu. My City je dobio svoju prvu internet radio stanicu. Primetili ste novu sličicu u pri vrhu stranice. Sve što je potrebno da uradite d abi ste čuli program našeg radija je da odete na http://www.last.fm/downloads.php i odatle pokupite i instalirate mali player. Zatim kliknite na sličicu i uživajte u programu. Međutim Radio MC nudi čak i nešto više. Svaki korisnik u MCa može da utiče na izbor pesama koje će se čuti na MC radiju, a evo i kako.

MyCity radio koristi usluge besplatnog Last.FM web servisa. Da bi ste učestvovali u kreiranju programa potrebno je da odete na ovaj link i odatle pokupite plug-in za mp3 player koji koristite. (Detaljna uputstva se mogu pronaći na sajtu) Ovaj plug-in će zatim uploadovati na last.fm server spisak pesama koje vi trenutno slušate. Sistem upoređuje izbor pesama svih korisnika i na osnovu toga kreira program sastavljen od najslučajnijih i najsličnijih pesama. Po instaliranju last.fm plug ina potrebno je da se pridužite i My City Forum grupi korisnika na Last.fm sajtu.

Kako broj korisnika MyCity radia bude rastao dodavaćemo i nove opcije!

Dopuna: 22 Maj 2006 17:43

Ajd ljudi fali nam jos 6 clanova da dobijemo nove opcije :-)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

Evo sta ja slusam - http://www.last.fm/user/DPeca/ smešak



offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Meni ne radi, ispiše samo "There is not enough content left to play this station."

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12488
  • Gde živiš: Južni pol

Kod mene statistika dosta kasni. Jel' to normalna stvar ili je to zbog mog dialup-a?

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

Statistika kasni 2 min, svima...

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12488
  • Gde živiš: Južni pol

2 min? Shocked Onda je kod mene kašnjenje od pola sata posledica nečeg drugog. Sad

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 416
  • Gde živiš: Beograd

dial up, brate, jbg..

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Kod mene je isto kao kod crossovera!

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

@nicoola i @crossover

I meni je bilo isto prvih par minuta, ali je kasnije sve proradilo.
Malo uposrnosti i strpljenja.

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 416
  • Gde živiš: Beograd

ljudi za sada radi Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 967 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 8 sakrivenih i 915 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Apok, Battlehammer, Ben Roj, Bobrock1, cavatina, ccoogg123, cikadeda, Denaya, djboj, doktor1964, DonRumataEstorski, DPera, dragoljub11987, drimer, dule10savic, Georgius, gorican, ivica976, JimmyNapoli, Još malo pa deda, Kaplar2, Koridor, Leonov, lucko1, milenko crazy north, milimoj, Milometer, MilosKop, mrav pesadinac, Neutral-M, Njemac, ozzy, Panter, Rogan33, S-lash, sevenino, Shinobi, Sirius, Srki94, Tvrtko I, vathra, W123, šumar bk2