Politika ukinuta na ovom forumu

1

Politika ukinuta na ovom forumu

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Jednostavno ne postoji iz više nego očiglednih razloga, Forum je počeo da prerasta u nešto što se nama koji ga vodimo nije nikako svidelo i što je rezultovalo ovom akcijom.
Sama diskusija na tu temu nije donela nikakvo dobro ovom forumu, svađa, sukob mišljenja na nacionalnoj osnovi, pljuvanje, pozivanje na rat, nasilje i slično.....
Ne treba puno razmišljati o ovakvim stvarima da bi se došlo do ovakvog zaključka i postupka brisanja ove kategorije koja nam je inače postala nemila svakodnevnica, nažalost ali tako je.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

e, ovako ljudi
posto je ovo balkan, i posto su svima usijane glave - fakat je da normalna i konstruktivna politicka/nacionalna/verska diskusija nije moguca.
Jednostavno - smirena diskusija NIJE MOGUCA.

Posto je to cinjenica - onda ne preostaje nista drugo nego da politicke, verske i nacionalne diskusije POTPUNO ZABRANIMO.
Jedino tako ovaj gradic moze da bude miran i cist.

Takvu odluku smo doneli, i nece biti odstupanja.
Svaka diskusija o politici ili veri ce biti u korenu sasecena.

Forum 'Vesti' mozete da koristite samo za dogadjaje koji se ne uplicu mnogo u politiku/veru.
Mozete da pisete o aktuelnim dogadjajima na Kosovu, mozete da osudjujete albanski terorizam, itd, ALI, svako skretanje u politiku/veru ce biti odmah brisano.
Ovo vazi za sve, pa cak i mene. Ako se zaboravim - pa pomenem vlast - slobodno me brisite. I ja cu vas da brisem, bez obzira da li ste moderator ili administrator.

Da se jednom stavi tacka na pljuvanja.

P.S. Necu tolerisati u ovom topicu medjusobna prepucavanja, ko je prvi poceo, ko pljuje, itd.
Stvar je ZAVRSENA.



offline
  • Pridružio: 26 Jan 2004
  • Poruke: 136
  • Gde živiš: Novi Sad

Vas izbor,postujem ga...Ovaj pogrom i etnichko chiscenje Srba se ne moze sakriti...Nadam se da cete na Vestima postovati i dozvoljavati postove u vezi Kosova,tj vesti o situaciji.Obrisi mi ovaj post ako hoces samo nikad nemoj zaboraviti ko si i odakle potiches.

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

vesti (uglavnom) predstavljaju 'objektivnost', i to je prihvatljivo
ali, ako u daljoj diskusiji, neko pocne da mesa politiku/veru u to - it will be deleted

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Naravno da ovde niko ne želi da sakrije ovo što se dešava i ne treba, samo ne želimo da se na to nadovezuju neželjeni i suvišni komentari.

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Apsolutno ste u pravu i to je bio potez koji sam nekako i ocekivao. Uradili ste ispravnu stvar.

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

dobra odluka.

offline
  • Pridružio: 11 Mar 2004
  • Poruke: 404
  • Gde živiš: Srbija, Beograd

I ja se slazem. I ja molim sve da onaj ko nece da komentarise objektivno situaciju na Kosovu da ne ulaze u raspravu i izazivaju druge. Ovo sto se desava na Kosovu je jako ozbiljno i bilo bi lepo da svuda gde je to moguce obavestavamo ljude o tome. Nadam se da ce ljudi ozbiljno shvatiti vasu odluku i nece mesati treorizam sa politikom. MUDAR POTEZ. Drago mi je zbog ove odluke. pozdrav za Gorana.

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

God Decision Wink

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Nisam bio na netu nekih 10 sati pa ne znam sta se izdesavalo na temama. Ali, ako je nastavljeno kao sto sam ja zadnje video oko 12h:
kill -9 politika

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 774 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 0 sakrivenih i 763 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4channer, bato, bigfoot, darios, kybonacci, Libertas, Lord Nem, nemkea71, slonic_tonic, stalja, wizzardone