Kako postaviti svoj Google AdSense kod u Joomla ili phpBB

Kako postaviti svoj Google AdSense kod u Joomla ili phpBB

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 7

Ako neko zna bilo bi lepo da to ovde napise...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Dec 2005
  • Poruke: 65
  • Gde živiš: Beograd

Sto se tice Joomle, mozes da napravis nov module i da za kod stavis AdSense kod. Za phpBB se verovatno moze postici editovanjem template-a.



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Za phpBB definitivno editovanjem odgovarajućeg template fajla.
Većinom to ide u header ili foother fajl, ali može i u druge, ako imaš dovoljno iskustva.

Nađi fajlove overall_header.tpl i overall_foother.tpl i dodaj kod za AdSense.
Ti fajlovi su čisti HTML i trebalo bi da vidiš gde ćeš dodati kod, ako ne znaš probaj na kraj header ili početak foother fajla.

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Da, ali ne bas na sam kraj footer fajla (iza </html> taga) Wink

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Fino sam rekao na početak foother fajla.
Nemoj da me zbunjuješ. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1210 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 6 sakrivenih i 1167 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Apok, bokisha253, cenejac111, crnitrn, deLacy, DonRumataEstorski, dragoljub11987, Gall, hyla, jackreacher011011, janbo, Joco Skljoco, Krusarac, Kubovac, laurusri, Leonov, Lošmi, mercedesamg, milutin134, MrNo, opt1, Oscar, panonski mornar, pein, procesor, Ripanjac, Srle993, Trpe Grozni, tubular, Tvrtko I, Valter071, Vladko, wizzardone, xpforswodniw, šumar bk2, žeks62