problem u internet exploreru!!!

problem u internet exploreru!!!

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Imam win2000 pro, i service pack 4, i odlicno radi! Medjutim kod IE 6.0. nemogu da podesim home page!!! OPCIJA MI JE SIVKASTA!!! NEMOGU DA UNESEM NISTA!!! ranije mi se desavalo da mi on sam menja home page, pa sam ja morao da napisem ono sta zelim za home page, a sada mi je on promenio home page i nemogu da izmenim!!! Mnogo me nervira, i zna li neko u cemu je problem!!! P.S. I ako neko zna kako da se zastitim od toga da mi on sam menja home page i to vrlo ceto!!! HVALA!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

To su sve skripte koje webmasteri postavljaju na svoje sajtove radi povecanja posecenosti. Neke skripte upisu home page i uvek kad ga promenis on vraca na stari tako da mislim da je i to jedna od tih skripti. Obicno ces to pokupiti na sajtovima koji se bave zabranjeno zaradom. Za to postoji clener, ne znam sada tacno kako se zove al mogu da pogledam pa cu ti se opet javiti ako u medjuvremenu ne nadjes resenje.
P.S. Dobrodosao na forum.



offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

koristi mozillu... Very Happy

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

http://www.short-media.com/files/downloads/Tweakin.....redder.exe
ovo bi trebalo da resi tvoj problem
ako ne probaj da nadjes Adaware ili Spybot

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

NIsam nasao nikakvo specijalno resenje, nego da kuliram onu glupost, tako da ako mozes da mi javis za taj tvoj predlog nullcode!!! Hvala!!!
Hvala kerber, probacu!!!

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Kerber, uradio sam download programa sa linka koji si mi napisao, i uspelo je, Hvala ti , i hvala i ostalima na pomoci!!! Imam samo jes jedno pitanje ako neko zna!!! Home page mi vise nije zatamljeno, i mogu da unsim sajt koji ja zelim, ali sad kad kucam u www.nesto.com, on mi izbacuje http://about-blank.ws/page/www.nesto.com, i onda moram da kucam http://www.nesto.com , ili da brisem ovo "about-blank.ws/page/" !!! Moze li i to da se iskoreni i kako ???!!!! Unapred zahvalan!!!!

offline
  • SkY  Male
  • Boondock Saint
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 1060
  • Gde živiš: Vozdovac (MyCity South Side)

unesi u regedit blank.ws, i gde ti izbaci, obrisi taj kljuc Wink

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

Startuj windows u safe modu i ponovo probaj CWshreder.
Koristis li firewall ?

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Probacu sky, hvala!
Kerber, koristim, ali od danas!!!! HE HE, U svakom slucaju HVALA!!!!
Vec je bolje!!!! Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 974 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 4 sakrivenih i 942 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bbogdan, Brok, Dimitrise93, djboj, Djokislav, drimer, esx66, Gall, HrcAk47, ikan, Kibice, kobaja77, Koridor, laurusri, Lazarus, ljuba, marsovac 2, panzerwaffe, procesor, Srky Boy, Srle993, Sumadija34, Trpe Grozni, vandrej, VP6919, zlaya011, šumar bk2, 125