Bilo me je sramota sto sam SRBIN!!!

1

Bilo me je sramota sto sam SRBIN!!!

offline
  • Tice 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 04 Apr 2006
  • Poruke: 306

Bilo me je sramota sto sam SRBIN, posle danasnje utakmice:

1. SRAMOTA me je jer su nas ZGAZILI!!!!
2. SRAMOTA me je jer sam napao ljude na forumu i rekao da trebaju da imaju vise vere u nas tim (koji nemamo). IZVINITE...
3. SRAMOTA me je sto imamo igrace, ali nemamo TIM.
4. SRAMOTA me je bilo kada su mi slali poruke i zvali prijatelji iz celog sveta: (moram da vam navedem imena drzava da bi shvatili koliko me je bilo sramota) skoro cela Evropa (sem Hrvatske, Luksemburga i Slovenije), Australija, Novi Zeland, Juznoafricka Republika, Iran, Kanada, Amerika, Brazil, (najteze mi je bilo kada su me zvala dva lika iz Argentine i rekli "NISMO OCEKIVALI DA CEMO OVAKO DA VAS ZGAZIMO!"), Egipat, Kuvajt, Japan, Kina i Korea...
5. SRAMOTA me je jer mi se usijao telefon zbog ocajne igre nasih...

Poredjao bih sve nase, koji nas predstavljaju u Nemackoj i SVAKOME bih ispalio po jedan metak u celo, za primer svima koji nas ubuduce predstavljaju na nekom ovakvom takmicenju. Ovakav debakl nam nije potreban...

Morao sam sve ovo da kazem, ne mogu da drzim u sebi. IZVINITE ali NECU DA DRZIM U SEBI!!!
Morao sam sa Vama ovo da podelim, iako nikoga nije briga za to....

HVALA...

Brate, ako te je samo zbog toga sramota sto si Srbin, onda je mene jos vise sramota...

Mislim, ako je Srbima najveca sramota to sto smo pravedno porazeni, onda je mene sramota sto sam Srbin Bebee Dol

tamo na forumu o sportu-fudbalu sam ponudio jedno kompromisno resenje - plavi bezite kuci ..... cela nacija treba da ih ispljuje najmanje a mogli bi da ih nakvasimo i umazemo i drugim ljudskim exkretima.....STA RECI LJUDI......B O J K O T .!!!!!!

Tebe je sramota sto si Srbin samo zbog jedne fudbalske utakmice?
Ima mnogo vise ozbiljnijih razloga da nas bude sramota sto smo Srbi.Veruj mi.

Oni su se obrukali i njih treba da bude sramota!!
Ja nemam cega da se stidim.

@tice

Ne treba nikad da se stidis sto si Srbin!

Svaki poraz ostavi po malo gorkog ukusa u ustima, pa zasto bi ovaj poraz bio drugaciji. Lopta je okrugla i neko mora da izgubi, zao mi je sto smo to ovog puta bili mi, i sto je to bilo sa tolikom gol razlikom, ali bili smo i to ne moze da se promeni. A sto se tice toga da mene bude sramota zbog toga - uopste me nije sramota. Nek o tome brinu oni koji su igrali na terenu. Pozdrav

smirite strasti. please? Bebee Dol
jel su trebali litvanci da se stide. do te mere do koje vi sada, u atini za vreme kosarkasog, kad su igraci plakali, nisu smeli vise da se vrate da nastave tekmu..... ?
poslusajte leggy-ja, Bojana i snajp. Wink stidite se samo svojih izreka.

Leggy ::Brate, ako te je samo zbog toga sramota sto si Srbin, onda je mene jos vise sramota...

Mislim, ako je Srbima najveca sramota to sto smo pravedno porazeni, onda je mene sramota sto sam Srbin Bebee Dol

tacno tako! Smile

Ne znam! Nemam reci! No koment!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 888 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 6 sakrivenih i 838 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Alexandar-1973, amaterSRB, crnitrn, djboj, DonRumataEstorski, drazenm, dushan, esx66, goxin, Griffon vulture, Karla, Kibice, kihot, kybonacci, laurusri, mercedesamg, Mercury, mikrimaus, milenko crazy north, milutin134, nebojsag, nenad81, NoOneEver Dreams, Panter, pein, raso7, Regrut Boskica, ruma, S1Mk3, Sirius, Smiljke, Srle993, stalja, vathra, vladulns, vlajkox, zlaya011, Zoca, Šraf, 1107, 79693