Konekcija na net preko veze izmedju PC-a i mob-a.

Konekcija na net preko veze izmedju PC-a i mob-a.

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 159

Imam nokia 3510 , imam kabl koji je sa jedne strane usb a sa druge ga kacim na telefon.
Hocu da se konektujem na internet na telefonu i da ga onda furam na PC-u.
Gde mogu da nabavi program za to?!
Hitno.
Thnx.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Ne treba ti program, treba da podesiš telefon za GPRS a na kompu da kreiraš konekciju za to. Ne znam na kojem si mobilnom provajderu ali za "Mobtel" imaš kompletnu konfiguraciju na njihovom sajtu.



offline
  • Pridružio: 22 Mar 2004
  • Poruke: 132
  • Gde živiš: Pozarevac

a kolika je brzina prenosa sa fona na komp??? veca ili manja od modemske ???

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Skoro ista jer je maksimalna brzina prenosa podataka 53,6 Kb/s.

offline
  • vodnik 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 18 Jun 2003
  • Poruke: 576

Nokia 3510 u sebi nema modem i ne podržava DATA, što će reći ako hoćeš da furaš Internet preko mobilnog, potrebno je da kupiš drugi telefon koji to podržava. Sad

koristan link:
http://www.matweb-01.com/English/dls-fds.htm

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1049 korisnika na forumu :: 30 registrovanih, 3 sakrivenih i 1016 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amaterSRB, babaroga, Ben Roj, Bobrock1, bojank, Boris Bosiljčić, cenejac111, cifra, draganl, dragoljub11987, Dukelander, gorican, ILGromovnik, Istman, Ivica1102, Joja, JOntra, kinez88, m0nstrum_, Mercury, mile23, milenko crazy north, Mixelotti, Miškić, nenad81, radionica1, Steeeefan, Valter071, Vatreni Zmaj