Majice MC

1

Majice MC

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Jel ima mozda zainteresovanih da napravimo majice Sitija?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Jel ti to imaš neku kombinaciju?



offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Nesto sam razmisljao o tome. Skroz jednostavno da izgleda. Majica jednobojna npr. bela, s prednje leve strane logo MC-a a sa zadnje strane www.mycity.rs
Neznam samo ko bi majice uradio, mozda neko odavde ima nekog prijatelja koji se time bavi koji bi nam to odradio. Jos kad bi se to sve postiglo i 1. Maja podelimo majice bilo bi super.

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

Kad sam procitao topic, vidio autora i procitao sta pise pale su mi napamet dvije stvari. 1. Joj ako Bojanac bude radio majce, bit ce sve pune gresaka kao i oni wallpaperi.
2. Htio sam vam predlozit..ajde ajde, posaljite i meni jednu majcu, a onda se sjetih onog co.rs , pa si zamislih kako bi bilo da prohodam po trgu bana jospia jelacica usred zagreba sa tom majcom..eh....ne bas zdravo za mene!!!

ah stacemo...nis...ucukucu i cmrljit, nema druge (interna fora)

offline
  • Pridružio: 11 Mar 2004
  • Poruke: 404
  • Gde živiš: Srbija, Beograd

Odlicna ideja.
Ja bas i nisam ljubitelj majica sa reklamama na sebi, osim ako nisam placen za to Laughing

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Cyrus ::Kad sam procitao topic, vidio autora i procitao sta pise pale su mi napamet dvije stvari. 1. Joj ako Bojanac bude radio majce, bit ce sve pune gresaka kao i oni wallpaperi.

Laughing
Nisam ih mislio ja praviti. Wink
Lako je naci ko ce to napraviti samo da vidimo ko ima kakave ideje.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

cool ideja... Smile

ne, ne bela...to mi je suvise obicno i neprimetno...na primer...teget? ili neka lepa svetloplava?

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Cyrus ::
2. Htio sam vam predlozit..ajde ajde, posaljite i meni jednu majcu, a onda se sjetih onog co.rs , pa si zamislih kako bi bilo da prohodam po trgu bana jospia jelacica usred zagreba sa tom majcom..eh....ne bas zdravo za mene!!!
ah stacemo...nis...ucukucu i cmrljit, nema druge (interna fora)


Pa nemoj sad .. skoro mi bio poznanik na gore pomenutom trgu i slikao se sa plavim dečkima .. znaš na koga mislim .. prodaju majice i slične džidžabidže .. a on sa RedStar šalom .. malo se zezali i pozdravili se do neke sledeće prilike tj. utakmice .. Wink .. otom potom .. Arrow

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

meksicko plave (kao pozadina ove teme), napred veliko M C, na jednom od rukava mycity u fazonu logo-a (takvim slovima) i na ledjima
jedan :-)
www.mycity.rs
prvi virtuelni grad na Balkanu

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

Drax je dao vise nego dobar primjer, jos samo da majca kuha, pere, pegla, cisti Wink Wink Wink Wink
SVITAC, neznam dal si ti prico il tko vec, da su onog tipa istukli grobari Wink Tako da, nezelim proc ko i on Razz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1021 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 2 sakrivenih i 995 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amstel, Bobrock1, Botovac, darkangel, Futog 74, ILGromovnik, Karla, Kriglord, krkalon, Krvava Devetka, LUDI, m0nstrum_, Mixelotti, mkukoleca, Nemanja.M, paja69, Parker, pein, powSrb, sabros, Shilok, slonic_tonic, sovanova95