Poslati pare u Englesku ?

1

Poslati pare u Englesku ?

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Imam problem i treba mi vasa pomoc, HITNO!!

Idemo za mesecak dana u Tursku na more i iznajmili smo (ustvari tek treba) jednu kucu od zene iz Engleske. Sad treba da joj platimo rezervaciju 140 funti, medjutim ovi nasi ne dozvoljavaju da joj upaltimo pare na racun jer ne dozvoljavaju uplatu u inostranstvo ako se primalac se ne preziva sa IĆ (ne znaju ni oni sto, kao, moze samo rodbini). Zena nam daje mogucnost da uplatimo preko PAY PAL-a (medjutim ne mozemo mi da otovriimo nalog ovde u Srbiji)! Nasao sam drugaricu koja ima VISU i planirali smo tako... medjutim izgleda ne moze sa VISE na Pay Pal, a ni sa VISE na VISU.

Pomagajte, HITNO je... Jer se ja stvarno nista ne razumem oko ovog nacina placanja.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

najlaksi nacin bi bio preko raifaisen banke,ja mislim da je to moguce,a ako ne moze,zar ne mozes da posaljes kao vrednosno pismo?



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Slusaj, jedno od krajnih resenja bi mi bilo vrednosno pismo (jer sam cuo da bas nije ni jeftino slanje).

offline
  • Pridružio: 07 Jan 2006
  • Poruke: 192
  • Gde živiš: Wien-Leskovac

Moj Matori je slao novac "dole"preko Western_uniona.Znam da funkcionise 100%.Ostavicu link ka sajtu pa pogledaj sam.Znaci sa VISA karticom moze i online.A to sto kazes da nemoze Visa-Visa mi je nelogicno.E sad zna da uzimaju proviziju al nemam pojma koliko.
westernunion.com/info/homePage.asp?country=YU&origination=AT

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Iz Srbije ne moze da se salje Western Unionom, ovde moze samo da se prima lova iz inostranstva. Najblize gde mogu da posaljem preko WU je Republika Srpska.

offline
  • Pridružio: 07 Jan 2006
  • Poruke: 192
  • Gde živiš: Wien-Leskovac

Au ala deru.Na 200 e placa se 22,5 eura provizije

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Slao sam ja preko Western Uniona jednom novac iz Beca u Nis, za 300 evra je provizija bila 36 evra, sto je po mom misljenju preterano.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

@bobby i deki
Znam da deru, ali je to odavde nemoguce.

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

bobby ::Slao sam ja preko Western Uniona jednom novac iz Beca u Nis, za 300 evra je provizija bila 36 evra, sto je po mom misljenju preterano.

Hmm, da, to bese za ovo tvoje administratorsko mesto? Laughing

Da se vratim temi smešak
Da bi uplatio sa vize na vizu, taj sto prima pare treba da ima poseban visa racun, koji imaju samo firme/sajtovi.
Sa jedne visa kartice na drugu visa karticu ne mogu da se prebace pare...

Nego, da li je moguce sa visa kartice uplatiti na paypal nalog?

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Ma i da moze WU bilo bi to puno... krajnje bezobrazno....
Ja sam tako slao avionom, tacnije postom a pismo je stiglo za 2 dana.... extra je bilo i brzo i pouzdano... a cena je bila smesna, tipa 50 din

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1262 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 10 sakrivenih i 1200 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, armor, babaroga, bojcistv, bokisha253, Brana01, BraneS, ccoogg123, CheefCoach, Dannyboy, darionis, DPera, DragoslavS, elenemste, goxin, havoc995, HogarStrashni, ILGromovnik, Istman, JOntra, jukeboxer, Karla, kikisp, Krvava Devetka, Luka Blažević, MB120mm, Mercury, moldway, Ne doznajem se u oružje, Nemanja.M, NoOneEver Dreams, nuke92, Oscar, ozzy, pein, raptorsi, rasok, repac, royst33, Sale.S, sombrero, Srle993, styg, Tvrtko I, vathra, Vlad000, Vlada1389, Webb, wizzardone, zdrebac, 79693, 223223