trazim "reference" slike

trazim "reference" slike

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2006
  • Poruke: 172
  • Gde živiš: Beograd

Na netu sam procitao par tutorijala u kojima se koriste "reference" (slike za precrtavanje iz 2D u 3D), a kasnije sam odgledao i dobar video tutorijal. Video sam samo tutorijale na kojima su se kao reference koristile slike lica i glave. Da li neko zna gde mogu naci te slike, ali velikog formata, a da su dzabe. Confused



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Feb 2005
  • Poruke: 31
  • Gde živiš: Nish

trazi preko nekog pretrazivaca... recimo google-a... pod image... obicno su pod naslovom "model sheet"... shvatices vec kad pocne ta ti izbacuje pronadjene slike...

Imas i sajt... sa ljudskim figurama... u svim polozajima rotacije... ma videces...

Na kraju, najlepse je da nacrtas sam sta zelis da uradis u 2 projekcije i pocnes da se igras u maxu Smile



offline
  • Pridružio: 09 Maj 2006
  • Poruke: 172
  • Gde živiš: Beograd

Vazi. Hvala

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 908 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 9 sakrivenih i 842 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: anbeast, babaroga, Boris90, Bubimir, ccoogg123, cifra, CrazyDiablo, crnitrn, Denaya, Dimitrise93, djboj, Dorcolac, drazenm, Georgius, GORDI, goxin, hologram, hooraay, ikan, Karla, kobaja77, Krvava Devetka, kunktator, KUZMAR, laurusri, Lord Nem, lord sir giga, macak44, MB120mm, mercedesamg, Mi lao shu, MILICAT, Milos ZA, Mixelotti, nebkv, opt1, ozzy, Panter, panzerwaffe, procesor, raptorsi, Ripanjac, S2M, sasa87, sasakrajina, ser.hill, shone34, slonic_tonic, Srle993, Vlada1389, vlajkox, voja64, VP6919, vukovi, yrraf, zziko, |_MeD_|