nema zvuka na SuSE 10 - problem sa kodecima

nema zvuka na SuSE 10 - problem sa kodecima

offline
  • krizic 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Avg 2006
  • Poruke: 2

Upravo sam instalirao po prvi put linux (suse 10), do sad sam bio na xp-u, pa ne znam kako da resim problem! Naime ni jednu pesmu nije hteo da pusti u mp3 formatu, avi ide bez slike, a na net sa susa ne umem da se povezem... koliko sam cuo na forumu linux ima problema sa modemima, pa bi molio nekoga da mi pomogne da resim ove probleme! Unapred HVALA!!!




[modedit::gamzzy]promenio sam naslov, pročitaj pravilnik foruma.
[mod by bocke] Izvinjavam se kolegi na ponovnom editu. Promenio naslov radi lakseg pretrazivanja[/mod]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Okt 2004
  • Poruke: 351
  • Gde živiš: Qrshumliya

Za mp3 se ne sekiraj. Trebaju ti samo kodeci. Ce da prodje vec neko ko koristi Suss pa da ti tacno kaze sta da skidas.

Koji modem imas? Moglo bi da pomogne da u terminalu cuknes `lspci` pa da postujes ovamo.

Happy hackin'!



offline
  • Pridružio: 21 Feb 2004
  • Poruke: 111
  • Gde živiš: Zrenjanin

Sto se tice filmova, ja koristim xine(sigurno ide uz suse), i zadovoljan sam. Verovatno nemas kodeke: ftp://ftp.pbone.net/mirror/cambuca.ldhs.cetuc.puc-.....1.i386.rpm
oko 8MB
mozda postoji neka novija verzija, ja koristim ove i jos nisam imao problema

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Na forumu smo već puno puta pisali o ovom slučaju, prosurfuj ovuda pa ćeš naći precizno rešenje.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1063 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 10 sakrivenih i 995 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Atomski čoban, babaroga, Bobrock1, bojank, cavatina, croato, Denaya, Dimitrije Paunovic, Dimitrise93, doklevise, DonRumataEstorski, Dorcolac, dragoljub11987, FOX, Frunze, Gargantua, goxin, Grah0, ivica976, jaeger, Karla, kikisp, Koridor, kunktator, Leonov, MaksicZoran, mercedesamg, Metanoja, MikeHammer, milenko crazy north, Milometer, mkukoleca, mrav pesadinac, MrNo, naki011, Nemanja.M, nuke92, operniki, Panter, Parker, pein, procesor, RJ, ruger357, S2M, sasa76, slonic_tonic, Smiljke, solic, Srle993, stegonosa, Tvrtko I, vathra, VP6919, YugoSlav, zodiac94, 125