radim to iz ljubavi!

1

radim to iz ljubavi!

offline
  • Pridružio: 01 Sep 2006
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: zemun

ja sam u stvari jako romantican,ali mi je posao grub.kako imam dugogodisnje iskustvo rada na poslovima obezbedjenja kako klubova,splavova a i licnog te sve sto vas zanima u vezi vaseg fizickog izgleda tipa ishrane i treninga resio sam da vas posavetujem.znaci ako vas neko maltretira,duguje vam pare,ne mozete da udjete na vama omiljeno mesto ili jednostavno zelite da bolje izgledate i impresionirate nekoga-pitajte!

nije tesko biti fin ali je jako tesko to ostati! Twisted Evil

Ti si brate totalno promasio profesiju Smile

znas kako bi rekli:"zivot me naterao"!nikada nisam mastao o nekom savrsenom zivotu.ali sam se uvek borio da priustim sebi neki normalan.
prolazio pubertet u najgorim godinama za to-`90tim.bilo je ili se prilagodis
ili potones.i kada su svi zapalili preko u potrazi za "boljim sutra" ja sam nostalgicno ostao ovde drzeci se one Banetove iz GRLOM U JAGODE
"treba ostati ovde i i ovde napraviti nesto.Da sutra neka dva kretena u
Parizu kazu:`ajmo u Beograd,tamo je zivot"!

Da tebe ne muči nešto kad si napisao ovako nešto?

nista posebno.samo mi je muka da mediokriteti uspevaju u zivotu zahvaljujuci iskrivljenim vrednostima majke nam Srbije.Sam sam se
debelo izborio za sve sto jesam i imam.Pa ako ce moje greske da pomognu,da drugi normalni ljudi ne naprave iste-tu sam.

tumarajuci kroz lavirinte samoce, sakupljajuci ostatke ponosa, ljubavi i inata- uzalud pokusavam spojiti delove sebe, jer kuda god da krenem u mislima nosim tebe, (ovo ti je moja istina), ko je te napisao...? pozdrav

tiringer- veruj da ne znam ko je autor toga.Vec dugo to imam kao jedenu posvetu i u moru stihova bas se izdvaja.Nekako je Crying or Very sad prava stvar,kada je daleko i boli a nesto joj zelim reci. Crying or Very sad

svidja mi se i ovo - ubica mekog srca

Ljudi nemojte tugovati. Verujte u bolje sutra.

verujem svakako, a to za tugovanje, vec sam se skoro navikla... predugo traje

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 890 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 8 sakrivenih i 844 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, A.R.Chafee.Jr., anbeast, Bokiboks, Boris BM, ccoogg123, CikaKURE, crnitrn, debeli, doktor123, Dovla, FileFinder, Georgius, hyla, jackreacher011011, JOntra, Kibice, laki_bb, Leonov, Lieutenant, mercedesamg, Mercury, Mi lao shu, MiroslavD, mocnijogurt, moldway, MrNo, raptorsi, S2M, stalja, Toper, Trpe Grozni, vathra, Vatreni Zmaj, virked, vladetije, Webb, |_MeD_|