Omiljena borilacka vestina

1

Omiljena borilacka vestina

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2004
  • Poruke: 39

Ja od tih borlackih vestina nikada nista nisam trenirao ali mi se jako svidela Kapuera moji drugovi su tek poceli da vezbaju doduse oni su u nekom rege 3p-u i to ...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

Osobno meni je kapuera totalno smjesna. Moras biti totalni majstor u toj vjestini da bi mogao nekome nesto napravit jer npr. kako ces se ti obranit onim akrobatskim glupostima kad se neka konjusina zaleti na tebe?!!?!?...smatram da je capuera idealna za holivud i one koji se zele folirat kako lijepo izgledaju.

Preferiram Taekwon-do ITF.



offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Kapueru nije izmislio Holywood tako da se nije igrati sa time...
Video sam neke snimke kako "kapuerci" vežbaju... na te ljude kao da gravitacija ne deluje...

offline
  • SkY  Male
  • Boondock Saint
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 1060
  • Gde živiš: Vozdovac (MyCity South Side)

Kapoeira i Brazilski Jujutsu imaju iste korene. Wink I vrlo bih voleo da vidim kako konjina postaje leteca konjina koja vristi nakon obrusavanja Laughing

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2004
  • Poruke: 39

Pa da ja mislim da je kaupra delom napravljena da bih izgledala atraktivno mada neznam pitacu ove moje sta bih oni uradili u tim situacijama Smile

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

Cyrus ::smatram da je capuera idealna za holivud

Ko tu kaze da je kapueru napravio holivud ??????????? citaj malo bolje!

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

capoera je brazilska vestina koju su izmislil robovi koji su je trenirali radi odbrane.posto nisu smeli da to pred svima treniraju i da se ne prepozna oni su to sakrili kao u plesu,zato to izgleda kao ples sa muzikom a u stvari je borilacka vestina
sad koliko je ona efektiva to je nesto drugo....

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Kako mi je ova tema promakla... Borilacka vestina no.1 po meni je SAMBA/JUDO. Ko prati Pride i UFC video je Fedora Emelianenka Smile

offline
  • Thorr 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2005
  • Poruke: 1

Mda.... morash da slushash vokmen dok se bijesh inache ti tehnike nemaju efekta..... Voleo bih da takva konjina oseti takozvani koshijutsu na rebrima ili genitalijama....... kda mu zarije neki nindza sa malo vishim rangom......

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2005
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: beograd

Najbolji je Aikido i to ne ono sr_nje "realni aikido". Kao da je ovaj "virtuelni" aikido.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 994 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 4 sakrivenih i 940 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., arsa, Asparagus, babaroga, bojanM84, BORUTUS, BraneS, brundo65, CrazyDiablo, Dannyboy, djboj, doklevise, DonRumataEstorski, doom83, Dorcolac, dragoljub11987, DragoslavS, gorval, ikan, Istman, Ivan Campo, ivan979, jukeboxer, kokodakalo, kovinacc, Kubovac, kunktator, kybonacci, ljuba, LUDI, Marko Marković, mercedesamg, Metanoja, milenko crazy north, Nemanja.M, nemkea71, oldtimer, opt1, raptorsi, raykan, repac, sap, sasakrajina, savaskytec, slonic_tonic, stalja, Vlad000, voja64, wolverined4, zlaya011