Flat Out 2

Flat Out 2

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2005
  • Poruke: 228
  • Gde živiš: Kragujevac

Ja igram Flat Out 2 i mnogo mi se svidja igra, ko jos igra neka kaze utiske i sta misli o igri i sve nedostatke i bagove (ako ih ima ja ih nisam video).

pozzzz



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

Taman sam planirao da postavim temu flat out 2 ali ti si me pretekao :-)
I ja ga prelazim sad pa evo ponesto da kazem o njemu.

Ima odlicnu muziku
Ima odlicnu grafiku
Zna ponekad da bude malo tezak
Ima igru-opciju Bowling :-)
Zanimljiv je

Bagove nisam primetio da ima.

Malopre sam se iznervirao bezveze.Vozim 3 kruga i to je ujedno i zadnji.Dakle pred sam cilj ima jedna krivina(vidi se cilj odatle)udarim u drvo(pre toga sam vodio svo vreme),pritisnem restart brzo i vrati me 50m nazad i opet ulecem u tu krivinu,i bam! opet isto drvo!pokusavam brzo da se izvucem,pun gas,ma nema sanse,okrecu se tockovi u mesto,auto ide levo-desno i svi me preteknu :-(


Inace vozim auto BANGARO.Tako se valjda zove.Sta vozis ti?koliko si presao?



offline
  • Pridružio: 29 Jun 2005
  • Poruke: 228
  • Gde živiš: Kragujevac

Presao sam samo 10 % igre vozi koliko mise cini da se zove Bumer ili Bumper, tako nesto. Igra se i meni mnogo svidja, svidja mi se to sto je realno i nije kao ostale voznje da se pri brzini od 200 na sad udari negde i da ti kolima ne bude nista, ovde je suprotno udaris li sa 200 km/h kola se raspadaju, to nije samo u drugom vec i prvom delu... A sto se tice prelazenja i ja imam poteskoca u tome da budem prvi, boga mi u CARER MODu nisam bio prvi vec dugo. A najvise mi se svidja DERBY, volim kad krsim i kad lomim kola.

offline
  • Pridružio: 28 Nov 2005
  • Poruke: 162
  • Gde živiš: Kraguj City

Zaista sjajna igra nisam imao vremena da je igram duze ali ovo je najbolja arkada koju sam ikada video...

Zamislite NFS:Carbon sa detekcijom unistenja kao ovde. Kakav bi to hit bio...

ps. (dobro pojavice se negde oko 2010 ali dotad...)

offline
  • Pridružio: 29 Feb 2008
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Novi Sad

presao sam F2 vise puta i s tastaturom (lakse) i s volanom (teze) igra je odlicna igrao sam i F1 ali nisam mogao silver da predem ovde je mnogo lakse volanom dok s tastaturom nisam mogo ni bronze preci zacudo igre su bez greske F1 je bolje igrati s manuelnim menjacem mada je onda R zajeb...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1152 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 7 sakrivenih i 1101 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Areal84, Bobrock1, bozo13, cikadeda, dragoljub11987, dushan, flash12, Georgius, Griffon vulture, hooraay, Karla, kjkszpj, Kriglord, krkalon, Krvava Devetka, kybonacci, laganini123, laurusri, Leonov, Lieutenant, Lošmi, mercedesamg, Metanoja, milutin134, nebkv, ninareflex, Oscar, Parker, pavlo, pein, procesor, ruger357, Sirius, Srky Boy, stalja, stegonosa, Trpe Grozni, Valter071, Vladko, VP6919, Webb, wolf431, yrraf