Telenor počinje prodaju paketa

1

Telenor počinje prodaju paketa

offline
  • M.R.K.  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 628
  • Gde živiš: Krusevac

9. novembar 2006. | B92
Mobilni operator Telenor najavio je da će od 20. novembra početi prodaju telefona i paketa nazvanu “Džinovski izbor“.

U toj ponudi će biti 14 modela mobilnih telefona firmi Nokija, Samsung i Soni-Erikson, po cenama od 900 do 16 hiljada dinara, u zavisnosti od toga koji se od pet postpejd paketa koristi uz telefon.

Kada su u pitanju pripejd usluge, Telenor od početka novembra već nudi tri nova pripejd paketa koji se prodaju na nov način, direktnom prodajom na mobilnim štandovima u gradovima Srbije.

Marketinška strategija Telenora predviđa da u novembru uvede i jednomesečni besplatan prevoz putnika na nekim gradskim linijama u Beogradu, Subotici, Novom Sadu, Nišu i Kragujevcu.

Izvor =>>>
http://www.b92.net/srbija2020/info.php?nav_id=219344&yyyy=2006&mm=11



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Branislav
  • Pridružio: 27 Feb 2006
  • Poruke: 1762
  • Gde živiš: Sombor

To jeste tako, vec imaju nokiu n73 za 16.000 dinara, jos malo pa ce i ostalo poceti prodavati.Valjda ce onda i telekom da se isprsi sa necim.



offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Telekom? Mr. Green

Inace super sto su se u Telenoru odlucili i ovako agresivno krenuli da pridobiju korisnike na 2 godine Twisted Evil Smart, nema sta.

Ja tipujem neki SE. Mada mozda i neki Samsung uleti... I'll see.

Ostali? Kako vam se cini? Sacekajmo i celokupnu ponudu za 10-ak dana.

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Ja sam bacio oko na K800i...isto 16000 din...videcemo videcemo...samo nije mi jasno tih 16000 hiljada jel' to celokupna cena telefona ili? Confused

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

@Acid
Pa 16000 platis telefon + uzmes neki paket sa preplatom na godinu ili dve (jos uvek ne znam na koliko dugo). A prepostavljam da ce uz te jace telefone morati da se uzima i neki skuplji paket.
Kad je Telekom svojevremeno davao D600, kosta je oko 12000 + Bel1000 na 2 godine (a bel1000 kosta oko 3500 din).

offline
  • Branislav
  • Pridružio: 27 Feb 2006
  • Poruke: 1762
  • Gde živiš: Sombor

Evo znam sigurno kako ide za nokiu od 16.000.Dakle, platis 16.000 u kesu i uzmes paket pro400, u okviru koga imas 400 minuta i 400 poruka i pretplatu od 1400 dinara mesecno (mislim da je to sa PDV-om).Uz isti paket k510i kosta 1000 dinara.Samo sto mislim da nece davati skupe telefone uz malu pretplatu, nesto kao telekom, kada nisu davali motorolu na manje od bel2oo.A ugovorni period je dve godine.

offline
  • M.R.K.  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 628
  • Gde živiš: Krusevac

Mogao bih preko ovoga nesto da izmuljam, ali bih onda morao da nosim sugavu telenorovu karticu....

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2005
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: Beograd

u svakom slucaju bolje od telekoma...

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Po cemu bolje? Meni se cini da telenor nastavlja mobtelovu politiku. sta ce meni paket sa 1400din pretplate ako mi npr ne treba ni pola od toga? i to na 2 godine? treba da ponude dobre telefone bez postavljanja uslova koji paket da se uzme vec po sistemu-manji paket-vise platis telefon pa kome kako odgovara tako ce i da uzima. I kod mobtela ti telefoni se uglavnom daju novim pospaid korisnicima dok kod telekoma mogu telefon da dobiju i vec postojeci post/prepaid korisnici

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Branislav_s ::platis 16.000 u kesu i uzmes paket pro400, u okviru koga i

Pa ja cu onda da uzmem tih 16000 hiljada i da odem u prodavnicu da ga kupim bez da me vezuju ugovorom na dve godine...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 867 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 4 sakrivenih i 829 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., bigfoot, bojank, Boris90, DonRumataEstorski, DPera, esx66, jackreacher011011, Jahorina, JOntra, Još malo pa deda, Krvava Devetka, Kubovac, laurusri, Leonov, Lucije Kvint, MB120mm, mercedesamg, mikrimaus, milutin134, mrav pesadinac, Nemanja.M, nemkea71, nuke92, ozzy, pein, rajkoplje, Romibrat, vathra, Vlad000, vladulns, voja64, wizzardone, zbazin