I-Worm.Bagle.z

1

I-Worm.Bagle.z

offline
  • Pridružio: 14 Sep 2003
  • Poruke: 124

Zakrčio nam PTT od jutros. Samo ribam server sa Mail Washerom celo jutro. Valjda je nov pa oće da se dokaže.
I šta im je tu interesantno! Glupi balavci. U moje vreme smo se nadmetali i dokazivali s mnogo pametnijim stvarima. Dobra tuča, dobre ribe... triper je bio jedini virus s kojim si mogao da se pohvališ, a sad samo bulje u ekran i prave bezvezne crve.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Nije to toliki problem do pisaca virusa. Da platforma na kojoj se izvrsavaju iole valja nijedan virus ne bi mogao da se razmnozava.



offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

Svaki dan mi stize mail sa servera da mi je poslan ovaj worm na adresu i da je odbijen zasto?

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Danilo ::Svaki dan mi stize mail sa servera da mi je poslan ovaj worm na adresu i da je odbijen zasto?

Zato sto ga tvoj provajder cisti pri dolasku na njegov mail server.

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

To znam ali sto ga salju?

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Da bi ti znao da je neko hteo nešto da ti pošalje, logično.

offline
  • mr_W 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Mar 2004
  • Poruke: 835

@GoranK

Ali koliko je takva informacija uopste korisna ? Mene recimo uopste ne zanima informacija o tome da je neki zarazeni kompjuter meni pokusao da posalje neki virus. Takav mail mi je koristan isto koliko i sam virus - jedino sto sa njim mogu da uradim, jeste da nagazim na [DEL] taster.

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Meni znači.
Evo situacije:
Neko mi pošalje "mail" i u njemu je pored virusa bilo i neko važno obaveštenje, OK dobio sam od provajdera samo pročišćen "mail" al u njemu vidim i ko je pokušao da mi ga pošalje pa mogu da obavestim tu osobu da poruku nisam primio zbog virusa.

offline
  • mr_W 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Mar 2004
  • Poruke: 835

Hm, zar i ta mogucnost postoji ? (mislim, teoretski je jasno da je moguce), no.. Da se virus kachi na legalne mailove koje korisnik salje ?

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Smile ne kažem da se virus nakačio na "mail" koji reglarno teče internetom, čak mislim da je to nemoguće, već da je neko ko mi šalje u trenutku slanja "mail"-a sa svog zaraženog kompa prikačio i virus pride uz poruku.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1096 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 9 sakrivenih i 1038 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Asparagus, babaroga, bankulen, bojanM84, bokisha253, BORUTUS, BraneS, brundo65, CrazyDiablo, Dannyboy, djboj, Duh sa sekirom, dule10savic, GandorCC, GenZee, Georgius, havoc995, ikan, Ivan Campo, Karla, kunktator, kybonacci, ljuba, ljubacv, LUDI, Luka Blažević, Metanoja, mgolub, misa1xx, mrav pesadinac, naki011, Nemanja.M, nenad81, operniki, Panter, Parker, raptorsi, royst33, sap, sasakrajina, savaskytec, slonic_tonic, solic, Stija zmija, theNedjeljko, vladulns, voja64, Wrangler