I odrasti treba znati

I odrasti treba znati

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

I odrasti treba znati - Balasevic

I odrasti treba znati,
Reći zbogom mami, reći zbogom tati,
I na svoje pravo mesto čvrsto stati,
I odrasti treba znati.

Može svašta da se desi,
Da te zgrabe neki mladalački gresi,
Da ne budeš nikad to što stvarno jesi,
Može svašta da se desi.

Život može biti gorak,
Nije isto biti soko ili čvorak,
Svi se nekud žure, pazi, drži korak,
Život može biti gorak.


Verujem, duboko verujem da su neke stvari sudbinske, isto kao sto sam i ove veceri imala jedan vrlo cudan i dug razgovor, isto kao i sto sam sasvim slucajno naletela na ovu pesmu. Pesma za koju verujem da ce se jedna 'devojcica' pronaci u njoj i da ce konacno shvatiti sta treba da uradi sa svojim zivotom!


Cini mi se da nikad nisam cula ovu pesmu, iako imam celu njegovu diskografiju nisam sigurna da i za ovu pesmu postoji muzika, iako sam txt nasla medju njegovim pesmama, ako iko poseduje neka me cimne na pp il icq da se dogovorimo oko slanja iste.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1072 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 5 sakrivenih i 1033 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, Ben Roj, bigfoot, Bobrock1, Boris90, Denaya, Dimitrije Paunovic, Dorcolac, draganca, esx66, Frunze, goxin, ljuba, Lucije Kvint, Marko Marković, Mercury, Metanoja, milenko crazy north, milutin134, mrav pesadinac, MrNo, Nobunaga, pein, RJ, sasa87, Srle993, stalja, stegonosa, Trpe Grozni, vathra, virked, Vlajman1957, voja64, zlaya011