Mafia

1

Mafia

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Moćna igrica, baš sam uživao!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

po meni jedino kraj nije trebao da bude onakav da ubiju glavnog coveka a posle kao ti i dalje vozis automobile i imas dodatne misije



offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

mafia rulez
gta 3 sucks

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Bone Collector ::po meni jedino kraj nije trebao da bude onakav da ubiju glavnog coveka a posle kao ti i dalje vozis automobile i imas dodatne misijeTo se namerno radi zbog mlađeg naraštaja koji može sebi da uvrti u glavu kako je kriminal carstvo i kako će postati na takav način neko i nešto. Igrica je dosta realno urađena pa je svaki klinac može poistovetiti sa ovom našom surovom realnošću. Bar ja tako mislim.

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 65
  • Gde živiš: Neverland

UPRAVO! Mafija je NAJREALNIJA igrica od svih koje sam igrao. Kao i Operation Flashpoint, (obe igrice su pravili Chesi). Inace mafija je pravljena PREKO 4 g.

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Lukin ::UPRAVO! Mafija je NAJREALNIJA igrica od svih koje sam igrao. Kao i Operation Flashpoint, (obe igrice su pravili Chesi). Inace mafija je pravljena PREKO 4 g.Kad je već pomenu imaš li tu igricu - Operation Flashpoint, i ako može da se dobije da se igra?

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 65
  • Gde živiš: Neverland

Da, imam tu igricu, cak sam i napravio par YU vojnika za nju ( samo sam promenio texture i ccp). U svakom slucaju ona je ****** izdanje. Takodje imam i oba nastavka (upgrade-a) verziju 1.30 - poznata kao Gold upgrade i 1.75 - Resistance - obadve savrseno rade. Posalji mi privatnu poruku i videcemo sta moze da se ucini...


Kasnije dodato:
Zaboravih da kazem, OPF #2 izlazi 2004 g.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

bloodzero ::mafia rulez
gta 3 sucks


pa GTA Vice City je dobio neke stvari koje nije imao GTA3 a imala je Mafia recimo busenje guma i sve je povecano, auti su sada bolje odradjeni, vozite i helikoptere, avione a to u mafiji nije bilo, i u Vice City-u mozete da kupujete zgrade, kafice, striptiz klub, itd.

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

Bone Collector ::bloodzero ::mafia rulez
gta 3 sucks


pa GTA Vice City je dobio neke stvari koje nije imao GTA3 a imala je Mafia recimo busenje guma i sve je povecano, auti su sada bolje odradjeni, vozite i helikoptere, avione a to u mafiji nije bilo, i u Vice City-u mozete da kupujete zgrade, kafice, striptiz klub, itd.

da da sta vredi kad je zestoko sranje od igre od grafike koja se vidi da je port sa ps 2 sugave teksure isprane......hmmmm mogu do sutra ovako

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 65
  • Gde živiš: Neverland

I kakva je radnja u toj glupoj igrici? GTA 1 je predstavljao revoluciju kada je izasao, ovo sada je glupo i obicno SRANJE! Kada god vidim nekoga da igra Vice City on ne radi misije nego se zajebava, kakva je poenta voziti nesto i gaziti BEZ odredjenoga cilja?

sve sto je bloodzero rekao je 100% tacno, da dodam, ni 3d modeli nisu neka sila, a o originalnosti da ne govorim.

i zbog svih tih aspekata Mafija je je 1.000.000 puta bolja od GTA

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 804 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 2 sakrivenih i 765 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Apok, Arahne, Atomski čoban, ccoogg123, darkangel, debeli, doktor1964, GandorCC, Georgius, hologram, Kubovac, ladro, madza, MB120mm, mercedesamg, Mercury, mikrimaus, mile23, Miloskec, milutin134, MiroslavD, MrNo, nemkea71, nuke92, operniki, panzerwaffe, pein, Recce, RJ, ruger357, Smiljke, vathra, Vlada1389, ZetaMan, šumar bk2