Rijec za kraj......

Rijec za kraj......

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2004
  • Poruke: 181
  • Gde živiš: Banjaluka

Ovo sam vec objavila na bureku pa odlucih da podjelim i sa vama....


Jos jedna od beskrajno dugih noci ispunjenih tobom. Sjedim na podu, u sobi punoj dima i razmisljam o tebi, nama, svemu sto smo rekli i precutali. Nama nisu bile potrebne rijeci jer, pogledi su govorili sve, iako nismo htjeli da cujemo. A znali smo. Znali smo koliko jedno drugo zelimo. Ti nisi htio mene da povrjedis, ja nisam htjela da me ostavis. Poklonila sam ti ono sto od mene nisi mogao dobiti. I izgubila sam te. Ali, zaista mi nije krivo, jer si shvatio velicinu moje ljubavi upucene tebi. Znam da pamtis, znam da jos uvijek vjerujes. Ali, nisam vise ista. Predugo sam zivjela od uspomena, iscrpile su me. Nemam vise sta da ti dam. Ne zelim da izgubim sve ono sto me sjeca na tebe. I zato je bolje da ti kazem da ne zelim da te vidim jer, ne zelim da izgubim ono sto sam sve vrijeme cuvala samo za tebe. Ne zelim da izgubim sebe. Ne bih se mogla oduprijeti i ceznja bi prevladala. Zato, nastavljam dalje. Sama, kako sam vec navikla. Govore mi da cu pronaci nekoga, ali ja im ne vjerujem. Ipak, ja sam samo lako zamjenljiva karika u lancu. Iskreno, zeljela bih da nestanem. Znas da bi bio dovoljan samo jedan pogled da se predomislim i pogazim sva obecanja sebi data. Zato, odricem se svih zelja , snova , teznji da te vidim i kazem ti ono sto nikad nisam. Zelim da zivis srecno, osnujes porodicu, imas djecu koju si uvijek toliko zelio. Zamolicu te samo jedno, sjeti se ponekad djevojcice , na koju si gledao kao na zenu, i pomoli se za nju jer, mozda i pronadje ono sto ste zajedno sanjali a niste ostvarili.


15.6.2004. godine

P.S. - Ubrzo nakon ovog datuma, doslo je do naglog preokreta u mom zivotu. U cuda treba vjerovati...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

kao sto vec rekoh na bureku, imam i ja slican sastav, samo sto je ovo moje moj monolog... seo sam, stavio sve ne papir, sva osecanje, razloge za ta osecanja, i to je to... tu je valjda stavljena tacka.

inace, kada bi ovako napisao, kao pismo............ bojim se da bi to bilo suvise tuzno da ni ja sam ne bi mogao da podnesem pismo, a kamoli da dospe u javnost - da ljudi poseku vene Smile
nemam nameru da ga pisem, kao sto rekoh, to bi bilo i za mene prejako, i apsolutno sam siguran da mi ne bi ni palo na pamet da takvo pismo posaljem...

ne znam da li si ti ovo pismo poslala...



offline
  • Pridružio: 09 Maj 2004
  • Poruke: 181
  • Gde živiš: Banjaluka

Nisam poslala i bolje je tako...
Ostalo je u svesci za sjecanja u stare dane. Da se ne zaboravi....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1084 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 8 sakrivenih i 1040 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Asparagus, babaroga, BlekMen, celik, darkangel, draganca, dragoljub11987, Frunze, hologram, HrcAk47, hyla, jackreacher011011, Karla, krkalon, ladro, Leonov, Luka Blažević, milenko crazy north, milos.cbr, milutin134, MiroslavD, nemkea71, novator, Outis, pein, RJ, Singidunumac, Sir Budimir, slonic_tonic, Srle993, vladulns, yufighter, Yugol33, zillbg, Čivi