GTA :: San Andreas

5

GTA :: San Andreas

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Ajd dosta vise o hard diskovima



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Na sajtu ign.com kazu ovako
Citat:Release Date for Xbox
US: October 25, 2004
Europe: Unreleased


Ali kod nas se pojavila verzija za ps2 a za xbox ne Smile - mislim ko jos ima u Srbiji X-Box Wink

A ovako neki kazu za PC verziju
Citat:
GTA San Andreas PC Confirmed

Description
Take-Two Interactive's third quarter, 2004 financial results, produced some good news for PC gamers as they confirmed that GTA : San Andreas will come to PC, even if it takes it about a year to do so.

Most gamers knew that a PC version of the new Grand Theft Auto title would eventually appear but the developers and publishers had not commented on such a possibility. This refusal to confirm PC versions of games is common practice since deals with the console manufacturers restrict any such comments in order to maximize console-specific sales of the title, it is very likely that such a deal with Sony may also be the reason for the one year delay. An XBox version is also considered to be a certainty but Take2 Games would not risk bringing that up at all for the time being.

The reason we have found out about the PC version is simply that hard times have forced Take2 to include the estimated release date of this very highly anticipated GTA title in order to convince shareholders that the future looks promising. The actual phrase from the Take2 results release is as follows Additional products planned for fiscal 2005 from Rockstar Games include Grand Theft Auto: San Andreas for PC in the third quarter,...


A na neki sajtovima pa i na GameSpy pise "San Andreas PC release date - 1/4/2005" I ja sam do pre mesec dana mislio da ovo 1 moze da bude Januar a ovo 4 April ali kako je vreme proslo, onda je sigurno 1 April 2005 Smile



offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

ja naso da izlazi 7 juna 2005

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Grim ::E ovako...danas sam otisao do jednog prijatelja sto drzi igraonicu,i bas ja pomenem da sam cuo da izlazi GTA 4

GTA 4 ????
Cekajte, da se razumemo....da li je Sent Andreas nastavak za GTA3 kao i Vice City ili totalno nova igra??? Mozda ja gresim ?! Wink

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

@Pretender

Pa nige ne pise da je GTA 4 u pitanju, ovo je nastavak GTA 3, kao i Vice City, ali su mu mnoooogoo toga promenili i dodali tako da je ovaj nastavak kao novi deo. Uostalom uzmi pa procitaj na prvoj stranici sta sam napisao i imas link ka celom opisu igre.

P.S. I nije Sent Andreas nego San Andreas Wink

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

|ArThAs| ::@Pretender

Pa nige ne pise da je GTA 4 u pitanju, ovo je nastavak GTA 3, kao i Vice City


Da, shvatam...ali ovaj lik koga sam quotirao me je istripovao time sto je napisao u postu GTA4 Laughing

offline
  • DJfero 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 15
  • Gde živiš: Debeljaca

gde mogu da nabavim GTA SA HELP!!
moram ga imati :O

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

DJfero ::gde mogu da nabavim GTA SA HELP!!
moram ga imati :O


Pre nego sto postujes bilo kakvu poruku u bilo kojoj temi moras se obavezno pridrzavatu pravila iz pravilnika, a narocito pravila da uvek trebas biti u toku sa temom. Sto znaci, da trebas procitati barem nekoliko prethodnih postova pre tvog koji ces napisati. A da si ti procitao prethodne poruke ti bi video da GTA San Andreas za PC izlazi tek 7. Juna, a ako si mislio na PS verziju, mogao si to da nagovestis. Verzija za PS ili PS2 je izasla jos 22. Oktobra i mozes je naci u bilo kom cd-klubu, a ja tebi ne mogu reci u kom cd-klubu jer nisi napisao u profilu stavio ime tvog mesta ili grada.
I ovo tvoje HELP koje nisi odvojio od GTA SA, izgleda kao da trazis neki Help file ili tutorial ili walktrogh za GTA San Andreas. Ako si mozda to slucajno hteo onda ukucaj na google sta ti treba San Andreas i naci ce ti. Evo npr. ovako.

-"" Wink ""- (da dodam na kraju jedan ovaj smajli koji je trebalo stavljati svuda uz tekst, pa i ovde na kraju - Wink)

P.S. Dobrodosao na forum Wink

offline
  • DJfero 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 15
  • Gde živiš: Debeljaca

|ArThAs| sory Smile
i hvala

offline
  • Pridružio: 11 Mar 2005
  • Poruke: 84
  • Gde živiš: Niš-Durlan

Jedva čekam da izađe.
Nadam da će raditi na ATI 9600

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1336 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 8 sakrivenih i 1304 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, babaroga, Cobi026, GandorCC, Georgius, Ivan001, JOntra, Litostroton, mile23, milutin134, MiroslavD, mrav pesadinac, nesa1962, Posmatrac77OKB, ruma, S2M, sevenino, skvara, stegonosa, vandrej, vasa.93, vathra, Vlada1389, vladulns