Winrar file zasticen paswordom

1

Winrar file zasticen paswordom

offline
  • Šile 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2004
  • Poruke: 997
  • Gde živiš: Batina, Baranja, Hrvatska, Evropa, Planeta zemlja

Skinio sam brdo programa za moju 6600 i svi su zapakirani u winrar. I sad kad zelim extract samo zatrazi pasword. Jel ima kaka zaobilaznica za to ili neka caka??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Jel ti stoji neki www.xyz.xyz u imenu arhive, obicno je to pass. Trazenje pass-a specijalizovanim programima traje danima.



offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Možeš upotrebiti neki program za otkrivanje lozinke.
Najtoplije preporučujem RAR Key ( http://www.lostpassword.com/rar.htm?id=rarkey_5_5_277 )

offline
  • Pridružio: 14 Nov 2003
  • Poruke: 324

teacher ::Možeš upotrebiti neki program za otkrivanje lozinke.
Najtoplije preporučujem RAR Key ( http://www.lostpassword.com/rar.htm?id=rarkey_5_5_277 )


Ja sam skoro treba da razbijem jedan RAR password, odnosno .rar arhiva koja je zaštićena šifrom. Upotrebio sam par programa, ne mogus e setiti koji su, ali to očajno dugo traje... Na kraju sam se iznervirao, obrišem .rar arhivu (jedna pesma je bila u pitanju), pobrišem one progračiće i... lakše mi je sada. Eto.
Inače razbijanje takvih passworda zna da traje po 2-3 dana.

Pozdrav i neka te ovaj moj post ne obeshrabri, možda ti imaš više sreće od mene. Wink

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Brute force je uvek muka...Wink

offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

ili narodski ko nema u glavi ima u nogama Wink

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Corleone ::teacher ::Možeš upotrebiti neki program za otkrivanje lozinke.
Najtoplije preporučujem RAR Key ( http://www.lostpassword.com/rar.htm?id=rarkey_5_5_277 )


Ja sam skoro treba da razbijem jedan RAR password, odnosno .rar arhiva koja je zaštićena šifrom. Upotrebio sam par programa, ne mogus e setiti koji su, ali to očajno dugo traje... Na kraju sam se iznervirao, obrišem .rar arhivu (jedna pesma je bila u pitanju), pobrišem one progračiće i... lakše mi je sada. Eto.
Inače razbijanje takvih passworda zna da traje po 2-3 dana.

Pozdrav i neka te ovaj moj post ne obeshrabri, možda ti imaš više sreće od mene. Wink


Ja sam jednom morao da uradim istu stvar ali je u pitanju bio ZIP. Uopste nije trajalo dugo, par sekundi i gotovo.

offline
  • Pridružio: 14 Nov 2003
  • Poruke: 324

E, bogami Bojane, meni je to trajalo nekih 20 časova i nisam završio.

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Zavisi od samo šifre i metode koja se koristi za pronalaženje izgubljene šifre. sam proces može potrajati i godinama ..
Postoji nekoliko metoda .. uz pomoć rečnika, kada se zna da je za šifru upotrebljena neka reč .. samo traženje brojeva .. u najgorem slučaju proveravaju se svi mogući znakovi i ako ih je neko ubacio u šifru .. mislim da je nemoguće naći ih .. na sadašnjim PC konfiguracijama ..

offline
  • Šile 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2004
  • Poruke: 997
  • Gde živiš: Batina, Baranja, Hrvatska, Evropa, Planeta zemlja

Idem skinit stvarcicu pa da probam, mozda bude srece.

{bobby
Pise:
Enter password for the encrypted file:
6600+Climber+Theme.sis

I polje za unos passworda

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 902 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 11 sakrivenih i 831 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandarbl, Areal84, Asparagus, atmel, babaroga, bestguarder, bojankrstc, bojcistv, bokisha253, Brana01, brundo65, ccoogg123, cinoeye, comi_pfc, darcaud, debeli, DH, Dimitrise93, djboj, Dorcolac, DPera, dule10savic, gomago, GORDI, Griffon vulture, HrcAk47, ILGromovnik, Ivan Campo, Karla, kiltae, laki_bb, ljuba, lord sir giga, Lubica, Marko Marković, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, MiroslavD, nebidrag, novator, operniki, Panter, pein, raptorsi, raso7, repac, S2M, simazr, Sirius, slonic_tonic, stegonosa, trutcina, uros, vlad4, vobo, Zimbabwe, zzapNDjuric99, šumar bk2, 1107