OpenGL tutorijali

OpenGL tutorijali

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Nisam siguran da li vec znate za ovaj sajt

Pun je dovrih tutorijala vezanih za OpenGL. Zapravo idealan je za nekog ko bi hteo od nule da pocne da uci OpenGL

http://nehe.gamedev.net



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

ja sam, svojevremeno, odatle ucio opengl programiranje...



offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

a ja sam svojevremeno pregledao sve demoe odatle Wink

offline
  • Nom  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 17 Nov 2004
  • Poruke: 168
  • Gde živiš: Shanghai, China

Ok, za Neon-Helium productions vecina zna - da li je neko nasao primere za gl sleng, tutoriale za opengl 2.0? Ozvanicen je na opengl.org-u mada sam tamo nasao samo specifikaciju ali ne i neke "konktretne" primere.

Unapred havala Smile


**********
mod edit - thinker:

Ovaj topic je neaktivan duze od 6 meseci. Ako nemate sta korisno da dodate, ne kucajte poruku.

**********

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1190 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 6 sakrivenih i 1144 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., airsuba, ajo baba, Andrija357, ArchaBasha, Asparagus, bojank, BraneS, BSD, cifra, Darko8, doktor1964, draganca, draggan, GenZee, gorican, HogarStrashni, HrcAk47, Ivica1102, Krusarac, Krvava Devetka, kybonacci, Magistar78, Metanoja, milenko crazy north, milimoj, Mixelotti, mkukoleca, moldway, nemkea71, oldtimer, opt1, Outis, panzerwaffe, Parker, Romibrat, stalja, Velizar, Webb, YugoSlav